Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Gość darkatraz

Gościu chyba lekko przy ślepy musi być skoro taką czcionką i rozmiarem to pisał %-) %-)

 

Więc tak , męczę się już od 2 dni albo więcej chce wgrać save z internetu na moją wirtualna gwiazde , ponieważ słyszałem , że można sciągnać save i grać online. Sciągam prawie każdy i za każdym razem jest uszkodzony nawet dostalem od jakiegos urzytkownika ktory zrobił sobie wczoraj i też nie działa nie wiem co robić ; /

Link to post
Share on other sites

Nie lepiej zawieźć kompa do rodziców? Przecież to czysta strata kasy. Teraz tracisz na odsprzedaży, a potem znowu wydasz na kupno.

Kolego uwierz mi, że taki komputer bardzo bym chciał zatrzymać jeżeli miałbym taką możliwość. A niestety nie mam. Raz, że kasa się przyda na wyjazd. Dwa, tak jak sid napisał - do końca roku taki zestaw to będzie już mid-end i będzie gó**o warty. Ze sobą go nie wezmę. Ja pracując tam, zarabiając pieniądze, które mi obiecują spokojnie będę mógł sobie pozwolić na 690 w SLI ;)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

będę mógł sobie pozwolić na 690 w SLI ;)

 

Good luck w łączeniu tych kart w SLI i oczekiwaniu ogromnego przyrostu fps w grach. Heheh ****a takich pajaców jak ty to tylko lać i patrzyć czy równo puchnie ! :] BTW UK to kraj, w którym wbrew pozorom mieszka wiele inteligentnych ludzi i taki pajac jak ty z pewnikiem wróci, na podkulonym ogonie do domu za góra 3 miesiące :]

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Poczekamy, zobaczymy. Ja tam nikomu źle nie życzę ale może mu coś da to do myślenia. BTW - spędziłem w UK 5 lat więc "co nieco" wiem o tym kraju (moja "druga matka" to kobieta angielko-irlandko-szkotka) :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...