Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Z-W-R-A-C-A-M---H-O-N-O-R !!!

 

Dla świętego spokoju. A uwagi gtxxor to już od dawna ignoruję, bo od zabaw z dzieckiem, mam 6'letnią siostrzenicę...

Także...wybacz gtxxor, wujek Ave się z Tobą nie pobawi.

 

Tyle ode mnie. Szkoda mi czasu z kimkolwiek się tutaj spierać %-)

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Czytanie ze zrozumieniem. Chyba chodziło o odwrotną sytuację z tym przekłamywaniem. Ale słowotok już widzę uwolniony. Niezły z Ciebie frustracik ;)

 

A jeśli chodzi o gtxxora i yacko to pewnie gdybyś chwilę posłuchał zamiast mówić to może byś się czegoś nawet dowiedział. Możesz mieć własne opinie ale nie możesz mieć własnych faktów.

Link to post
Share on other sites

No i tutaj moze być problem bo windows 7 jest tylko pod 64 bit a ty niestety masz sprzęt pod 32 bit co obsługuje podane przez Ciebie wcześniej używany Windows XP. Tak wiec karta tu nie psuje sie, tylko masz sprzęt dopasowany źle pod system. Jedynie co pozostaje to przeinstalować na XP i cieszyć sie płynną grą i brakiem "ciemności" na monitorze.

http://cdn.memegenerator.net/instances/250x250/23685386.jpg

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Haha, kto tu jest dnem? To nie ja wyzywam rodzinę i nie zacząłem sięgać po takie zagrywki poniżej pasa. Jesteś śmieciu żałosny, brak ci honoru, inteligencji i jeszcze raz honoru. Nawet przez was sławne gimbusy nie sięgają po takie zagrywki i nie srają przed byle czym jak ty. Ja wspomniałem, ja już byłem u ciebie w zoo i ładne małpki tam wyhodowali. Jedna nawet piersi miała, o sorry może cock'a? Sprawdź to u mamusi i tatusia. ,,Nie tykaj gówna, bo śmierdzi". Jednak ja ci śmieciu nie odpuszcze ;).

http://img825.imageshack.us/img825/6857/doublefacepalmlm.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...