Skocz do zawartości

Crysis FPS


Recommended Posts

Widzę że procesor po OC? To Crysis (pierwsza część) ,tak? Jeśli tak,to przyczyną może być zawalony komputer różnymi śmieciami.To jest moje zdanie.

Podzespoły są dobre,nie powinno tak być.

Edytowane przez M4k4veli
Link to post
Share on other sites

Rozdzielczość to 1920x1080, więc raczej norma. Zawalony raczej nie jest, na SSD mam jakieś 15 GB wolnego, a na głównym (gdzie ta gra się znajduje) jest około 750 GB wolnego. Sterowniki najnowsze

Edytowane przez Det0x
Link to post
Share on other sites

GTX 680 więc małą ilość fps masz ze względu na grafikę wybierając GTXa musiałeś się liczyć że bardziej wymagające gry nie będą działać ...

Dobre! Karta kosztuje ponad 2000zł ,a Ty zwalasz winę na karte? Gdyby ta karta była słaba,nie kosztowałaby tyle.Nie ma co gdybać,ta myśl jest śmieszna :)

 

Czym skanowałeś system?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Crysis ma wymagania w większości spowodowane skopanym silnikiem i złą optymalizacją. Mimo to, na dzisiejszych kartach z najwyższej półki, nie powinien pierdzieć ani trochę.

 

Z ciekawości bym zobaczył jak u mnie na 670 to wygląda ale nie chce mi się instalować :P

Link to post
Share on other sites

Dobre! Karta kosztuje ponad 2000zł ,a Ty zwalasz winę na karte? Gdyby ta karta była słaba,nie kosztowałaby tyle.Nie ma co gdybać,ta myśl jest śmieszna :)

W tym przypadku nie znajduje to potwierdzenia, ale ocenianie jakości produktu po cenie też jest śmieszne. 3960X jest ze 4-5x droższy od 2500K a w GRACH nie jest tyle razy wydajniejszy (jeśli jest w ogóle).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W tym przypadku nie znajduje to potwierdzenia, ale ocenianie jakości produktu po cenie też jest śmieszne.

Ja nic nie oceniam :) Napisałem że karta za taką cenę do najsłabszych należeć nie będzie.

 

3960X jest ze 4-5x droższy od 2500K a w GRACH nie jest tyle razy wydajniejszy (jeśli jest w ogóle).

Może jest i o dużo,dużo droższy,ale jest to procesor przyszłości,starczy Ci na najbliższe min. 6/7 lat.Ten procesor nie jest nastawiony tylko do gier,jest świetnym narzędziem pracy.A co do wydajności w grach różnica jest minimalna bo tylko 5-7 FPS'ów.Według mnie nie ma co porównywać i7 3960X z i5 2500K...

 

Wyszliśmy z tematu,powie mi autor czym skanował system?

Edytowane przez M4k4veli
Link to post
Share on other sites

jak ustawiłeś aa? bo Crysis ma to do sb , że z aa rzędu aaq16 czy 32 może tak być... 2 GTSy 460 złączone w SLI ( 580) czyli SLI słabsze niż 680 ale i tak dosyć mocne na aaq16 ledwo zipią...( 10-15 fps) ( chociaż to może był problem multi GPU...)

 

Jeśli masz aa ustawione na ok. q16 lub 32 to tak to jest raczej normalne :)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Dziwne, że tak mało FPS :) Ja na swoim HD 7870 mam około 40-45 fps, po modzie na grafikę około 35-40 się waha :) Ale Ty masz coś za mało mi się wydaje :D

Edytowane przez YuroGT
Link to post
Share on other sites

Może jest i o dużo,dużo droższy,ale jest to procesor przyszłości,starczy Ci na najbliższe min. 6/7 lat.Ten procesor nie jest nastawiony tylko do gier,jest świetnym narzędziem pracy.A co do wydajności w grach różnica jest minimalna bo tylko 5-7 FPS'ów.Według mnie nie ma co porównywać i7 3960X z i5 2500K...

6-7lat? W jakim ty świecie żyjesz... czy którykolwiek z procesorów kosztujących 6-7 lat temu po 4 kafle dzisiaj dalej starcza do wszelkich zastosowań? Wątpię...
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

6-7 lat temu po 4 kafle dzisiaj dalej starcza do wszelkich zastosowań? Wątpię...

Czy QX9650 nie ma wlasnie tyle? ;)

A powiedz mi ze po OC nie starczy do wszystkiego :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy QX9650 nie ma wlasnie tyle? ;) A powiedz mi ze po OC nie starczy do wszystkiego :)

Zgadzam się!

Do tego i5 2500K dopiero po mocnym OC może coś podgonić,w grach temu X3960 troszkę dorówna,ale przy innych sprawach nie ma porównania.

 

6-7lat? W jakim ty świecie żyjesz... czy którykolwiek z procesorów kosztujących 6-7 lat temu po 4 kafle dzisiaj dalej starcza do wszelkich zastosowań? Wątpię...

6/7 lat temu procesory nie były tak udoskonalane jak teraz,byłe zupełnie inne tempo ;)

Edytowane przez M4k4veli
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...