Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Ja też Ciebie powiem, że widziałem tą dyskusję :P

 

Dla mnie apple ciut za bardzo się ceni, ale może dlatego tak uważam, że nigdy nie miałem nadgryzionego jabłka w łapie bo mnie nie stać :D

Link to post
Share on other sites

Stary numer %-)

 

Mnie rozwalił gość od wentyla, zmyliło go usytuowanie łożyska bo niby co do tego mają żeberka wiatraczka w którą stronę wieje %-)

 

Ogólnie cza być czujnym w fachu po producenci potrafią zastawić zasadzkę :wariat:

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Do wczoraj był jeszcze gnome-shell ale seg.fault pojawial sie z czestotliwoscia durnych komentarzy w newsach wiec i nerwy nie wytrzymaly.

:D:):peace:

 

Niestety nie wiem jak się robi zżuty z ekranu prosił bym o podpowiedz. Pozdrawiam.

spacja %-)

nie wyrobiłem przy tym :majty::mlotek:

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

Ja też Ciebie powiem, że widziałem tą dyskusję :P Dla mnie apple ciut za bardzo się ceni, ale może dlatego tak uważam, że nigdy nie miałem nadgryzionego jabłka w łapie bo mnie nie stać :D

Mnie też nie stać, a miałem już w rękach chyba połowę ich oferty %-)
Link to post
Share on other sites

Tak, w jabłach mms'y nie były potrzebne, więc po co miały być... potem przez przypadek dodali taką funkcję :D

 

A gwarantowane nieprzywieranie to tak jak gwarantowane niepalcowanie się wyświetlacza :D

Link to post
Share on other sites

Chciałbym Cię uświadomić, że:

 

1) wielu odbiorców ma telefony z odczytem MMS ale bez dostępu do fejsa

2) wiele osób nie ma konta na fejsie, więc zdjęcia tam nie wrzuci bądź odbiorca go nie zobaczy

3) nie każdy ma internet w telefonie - w abonamencie może mieć za darmo pełno MMS'ów, a połączenie z facebookiem oraz wysłanie zdjęcia to dodatkowe koszta poza abonamentem

 

Tak więc tego ;)

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Zrób ładne, designerskie garnki z wszystkim co jest potrzebne, praktyczną technologią, naklej logo i sprzedaj za wysoką cenę. Oczywiście uwzględnij support, odpowiednie podejście do klienta, gwarantowane nieprzywieranie (w razie problemów wymiana) itd.

Zrób tez by te garnki dzialaly tylko i wylacznie na atestowanej kuchence a pozniej jęcz jaki jestes nowatorski, że to ty wynalazles garnek. Pozwij konkurencyjna firme bo ich garnki tez sa okragle posiadaja rączke, oraz pokrywke - a to ty pierwszy wprowadziles garnek.

 

A na koniec uwierz, ze to ty wprowadziles garnek.. no bo to prawda.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...