Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Ale po kolei. Otóż siedziałem sobie pewnego razu w pubie z kolegą przy piwku i tak sobie gadaliśmy o wielu pierdołach, aż tu nagle weszła kobieta - zniewalająca, zmysłowa, smukła, zwiewna, w zasadzie nie wiem jak ją dobrze opisać, bo jako programista jestem ścisłowcem, a nie poetą. Po prostu nie mogłem odwiesić z niej wzroku, byłem jak zaczarowany. Odprowadziłem ją wzrokiem do stolika, przy którym rozpoczęła konwersację z jakąś inną dziewczyną. I kiedy się tak gapiłem ona nagle spojrzała na mnie i obdarzyła mnie najpiękniejszym uśmiechem jaki w życiu widziałem. Resztką woli zmusiłem siebie, aby nie podejść i nie strzelić czymś głupim w jej stronę. Nie chciałem zrobić z siebie idioty już przy pierwszym zdaniu, a zresztą byłem pod takim wrażeniem, że pewnie zaczął bym się jeszcze jąkać. Tak więc w mojej głowie zrodził się plan - wpierw zrobię mały wywiad, dowiem się jak się nazywa, czy ma kogoś itd, a potem spróbuję swojej szansy. Dziewczyna była w pubie może 5 min, po czym wstała od stolika, raz jeszcze zajrzała w moje maślane oczy i wyszła. Całe szczęście, że znajoma kelnerka jest osobą, która wie wszystko o wszystkich i wyjawiła mi jak ta zjawiskowa kobieta się nazywa. Szybko dopiłem piwko i zasuwałem do domu jakby mnie diabeł gonił. Wtargnąłem do domu, w butach podbiegłem do kompa i już chciałem wchodzić na najpopularniejsze portale społecznościowe w celu odnalezienia tego anioła, kiedy stało się - coś strzeliło, zakopciło się i komp "umarł". Jak się okazało poszła mi karta graficzna, sieciowa oraz zasilacz. O ile zasilacz i karta sieciowa to nie jest problem, to nie wiem jaką teraz kupić kartę grafiki. I tutaj moje pytanie, jaką kartę mi polecicie w cenie do 1000zł?

 

Trochę długie ale... :D
Link to post
Share on other sites

Ale po kolei. Otóż siedziałem sobie pewnego razu w pubie z kolegą przy piwku i tak sobie gadaliśmy o wielu pierdołach, aż tu nagle weszła kobieta - zniewalająca, zmysłowa, smukła, zwiewna, w zasadzie nie wiem jak ją dobrze opisać, bo jako programista jestem ścisłowcem, a nie poetą. Po prostu nie mogłem odwiesić z niej wzroku, byłem jak zaczarowany. Odprowadziłem ją wzrokiem do stolika, przy którym rozpoczęła konwersację z jakąś inną dziewczyną. I kiedy się tak gapiłem ona nagle spojrzała na mnie i obdarzyła mnie najpiękniejszym uśmiechem jaki w życiu widziałem. Resztką woli zmusiłem siebie, aby nie podejść i nie strzelić czymś głupim w jej stronę. Nie chciałem zrobić z siebie idioty już przy pierwszym zdaniu, a zresztą byłem pod takim wrażeniem, że pewnie zaczął bym się jeszcze jąkać. Tak więc w mojej głowie zrodził się plan - wpierw zrobię mały wywiad, dowiem się jak się nazywa, czy ma kogoś itd, a potem spróbuję swojej szansy. Dziewczyna była w pubie może 5 min, po czym wstała od stolika, raz jeszcze zajrzała w moje maślane oczy i wyszła. Całe szczęście, że znajoma kelnerka jest osobą, która wie wszystko o wszystkich i wyjawiła mi jak ta zjawiskowa kobieta się nazywa. Szybko dopiłem piwko i zasuwałem do domu jakby mnie diabeł gonił. Wtargnąłem do domu, w butach podbiegłem do kompa i już chciałem wchodzić na najpopularniejsze portale społecznościowe w celu odnalezienia tego anioła, kiedy stało się - coś strzeliło, zakopciło się i komp "umarł". Jak się okazało poszła mi karta graficzna, sieciowa oraz zasilacz. O ile zasilacz i karta sieciowa to nie jest problem, to nie wiem jaką teraz kupić kartę grafiki. I tutaj moje pytanie, jaką kartę mi polecicie w cenie do 1000zł?

Wybacz ale ja to bym tutaj brał pierwszą lepszą kartę a resztę kasy odkładał na ewentualne wypady z tą panną ;)
Link to post
Share on other sites

@sevae kolega kiedyś konwertował film z AVI 700MB chyba do AVI 1.4GB. Potem był przekonany ,że ma lepszą jakość

W niektorych przypadkach moze miec racje, jezeli mamy material powiedzmy w 720p i chcemy odtwarzac go na wyswietlaczu 1600p w odtwarzaczu, ktory obraz nam po prostu rozciagnie, to przekonwertowanie materialu na 1600p z uzyciem interpolacji poprawi jakosc przy wyswietlaniu.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Przy strzelankach zainstalowanych na SSD jest spory wzrost FPS (nawet do 20/30 klatek), więc na pewno warto.

Zależy jaki model się trafi, ale ok 20 FPS więcej zazwyczaj jest. Spore wzrosty są przy najnowszych tytułach (Crysis 2, BF 3 itp.).

Link to post
Share on other sites

Nawet podczas ładowania poziomu FPSów więcej nie będzie. Jedynie nieco szybciej poleci level i tyle.

O RLY?

To te dyski ssd są lepsze niż myślałem

Napisałem to z myślą o potomnych żeby nie trzeba było już więcej wklejać tutaj takich tekstów. To, że dla Was jest to logiczne nie znaczy, że musicie zaraz walić po mnie sarkazmami :)
Link to post
Share on other sites

Godzina, o której pani Lidia pojawia się w biurowcu, odpowiada momentowi szczęśliwego wylądowania Boeinga 767 bez podwozia. Pani Lidia, czyli Matka Boska, pojawia się w moim śnie jako zmieniona. Zmiana ta odpowiada różnicy między katastrofą smoleńską jako znakiem od Czarnej Madonny o persefonicznym obliczu a tym szczęśliwym lądowaniem jako znakiem od Białej Madonny, czyli Lidki upudrowanej na biało. Jest to znak dany dokładnie w Święto Zmarłych i na przekór znaczeniu tego święta – otóż właśnie nie będzie 231 pogrzebów. Czarny Kruk, zwiastun śmierci, występujący w herbie Częstochowy i związany z symboliką Czarnej Madonny, przemienił się w kapitana Tadeusza Wronę, który ocalił życie pasażerom i załodze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...