Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Ale pisał jeszcze ze Ocz to suszarka.

To jak Bequiet jest slaby, to modecom panowie jest mega dobry, przez to bmka schodzi na psy.....Ile dostaje prywatnych wiadomość od osób co do zasilacza bo maja dość tych wypocin

 

Ten jazik cały to nie zna się na fachu i robi bunt a potem się dziwią czemu się denerwujemy.

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Tamten temat oczywiście zamknięto, ale tak się naprodukowałem, że muszę to wam dać do przeczytania więc pozwolę sobie na mały OT i wkleję tu. A może zamknijmy wszystkie tematy ? Będzie wtedy spokój. Proste :]

 

 

Zachowujecie się co niektórzy, jakbyście z tym forum jakiś ślub wzięli. Jak wam tak tu źle, to sobie idźcie  pisać/czytać gdzie indziej. Wszystko Wam przeszkadza ? Proszę bardzo. Są inne fora. Problemem nie jest jaazik - który dostał na dwa tygodnie bana, czy inny łepek, który ma po prostu trochę więcej wolnego koło świąt i mu się nudzi. Problemem jesteśmy my wszyscy, marnujący czas, nerwy na pisanie/czytanie durnot takich jak w tym temacie. Mam całą skrzynkę z powiadomieniami o wiadomościach, głównie w tym temacie zajebaną. Rzygać się chce. Zarejestrowałem się tu po raz pierwszy kilka lat temu. Przyjechałem wtedy z UK gdzie byłem zatwardziałym konsolowcem i miałem zerowe pojęcie o tym co się działo na rynku PC przez wcześniejsze 6 lat. Składałem pierwszy komputer. Pomogli mi. Nie mogę powiedzieć, żebym żałował tamtych wyborów. Od czasu do czasu zacząłem się udzielać. czy nie było wtedy konfliktów ? Były ? Nie było wyzwisk ? To co się teraz dzieje ? Buhahahah ja wyzywam kogoś od tumanów a tu mi mod pisze na PW, ustne ostrzeżenie - wtedy takie wiązanki leciały że teraz od razu perm. Czy to też było dobrze ? No nie ale nikt się tym nie przejmował, chłopaki dali se po razie, następnego dnia nikt o tym nie pamiętał a forum cały czas aktywnie działało pomagając i ucząc. Ludzie,  piszę po raz kolejny w rzućcie sobie na luz, a jak na serio nie możecie spać bo jazik czy inny napisał jakieś badziewie to na serio = skasujcie konto i tyle. Przecież ku**a nawet jakbyście zbanowali 10 jazików to znajdzie się zawsze jedenasty !

Ogólnie moim zdaniem, powinno się tak rozwiązać sprawę, żeby na każdym dziale siedziały REGULARNIE 3/4 osoby na dzień, które faktycznie ogarniają dany temat i na bieżąco śledziły to co się pisze, i korygowały to, ewentualnych "znaffców" odsuwając od tematu. Po co BAN na tydzień od razu - dwie godziny wystarczą, żeby delikwent zastanowił się nad tym co pisze. I sypać takimi małymi banikami, aż się nauczy. Nie gadajcie mi że się nie da, bo po raz kolejny przytoczę pirackie forum ps3 gdzie JEDEN KOLEŚ tak miał (teraz już ma pomoc) tak to ogarnięte, że nie było mowy o choć namiastce takiego burdelu jak jest tu.

Ja obrałem ostatnio rewelacyjną dla mnie taktykę. Nie zgadzam się z poglądami niektórych osób, spoko. Mają prawo mieć swoje zdanie. Ignora mam włączonego, nie czytam, nie wk*****m się, jest luz. Powiem szczerze, że na zestawach też znam się średnio-ogólnie (nie śledzę rynku wydajność/cena) więc staram się tam nie pisać głupot. Moje klimaty to, gry, konsole, ewentualnie obrona honoru firmy Nvidia :D

 

Jeszcze na koniec przy niedzieli ode mnie DLA WSZYSTKICH taki ładny tekst:

 

 

Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu, pamiętaj jaki spokój może być w ciszy. Tak dalece jak to możliwe, nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi. Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchając też tego, co mówią inni: nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swą opowieść. Jeżeli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie. Ciesz się zarówno swymi osiągnięciami jak i planami. Wykonuj z sercem swą pracę, jakkolwiek by była skromna. Jest ona trwałą wartością w zmiennych kolejach losu. Zachowaj ostrożność w swych przedsięwzięciach - świat bowiem pełen jest oszustwa. Lecz niech ci to nie przesłania prawdziwej cnoty; wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie jest pełne heroizmu. Bądź sobą, a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć; nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wszelkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa. Przyjmuj pogodnie to, co lata niosą, bez goryczy wyrzekając się przymiotów młodości. Rozwijaj siłę ducha, by w nagłym nieszczęściu mogła być tarczą dla ciebie. Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności. Obok zdrowej dyscypliny bądź łagodny dla siebie. Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki jaki być powinien. Tak więc bądź w pokoju z Bogiem, cokolwiek myślisz o Jego istnieniu i czymkolwiek się zajmujesz i jakiekolwiek są twe pragnienia; w zgiełku ulicznym, zamęcie życia, zachowaj pokój ze swą duszą. Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny... Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy.

Link to post
Share on other sites
obrona honoru firmy Nvidia :D

Za to co się działo tu w tej kwestii teraz byłby perm ban 

 

Widzisz effendi tylko problemem jest to że w dziale o zestawach ludzie pytają na co wydać swoje własne pieniądze. Tobie doradzono dobrze, ale gdyby te kilka lat temu doradził ci taki jaazik i podążyłbyś za jego teorią mogłoby być inaczej. I o to tu chodzi, o uczciwość wobec innych.

 

Bo boli mnie jak łatwo (i bezmyślnie) szasta się tutaj czyjąś gotówką. 

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Effi jesteś wielki. Zawarłeś wszystko co się dzieje na tym forum.

 

Wiem, że ja jakoś specjalnie do ekipy starych wyjadaczy tego forum nie należę. Jednak powiem tyle, że gdy zarejestrowałem się tutaj w październiku 2011 roku to wszyscy byli dla siebie mili i serdeczni. Z modami szło się dogadać czy pogadać. Zawsze coś ciekawego było. Nawet przyznam, że chętnie czytałem tematy.

 

Teraz to się tu ku**a wszystko sp*********o i nawet nie mam ochoty czytać tematów bo 4/5 stron to bezsensowna i z brakiem przesłania kłutnia. Do tego dochodzą też ciągle powielane tematy. Ludzie ileż można.

 

Ja już się nie dziwię, że prawie wszyscy ze starej paczki odeszli, a mieli oni bardzo sporą wiedzę. 

 

Myślałem, że wyprowadzając się na CN coś mi to da. Jednak moje miejsce było i jest między ludźmi których poznałem w 2011 roku. Szacunek mam i będę miał dalej do ekipy starej. Natomiast Wy cwaniacy co pozjadali wszystkie rozumy nie ma cie co liczyć na szacunek Tych ludzi.

 

Chcecie być szanowani i nie mieszani z błotem. To się ku**a ogarnijcie i przestańcie pisać debilizmy czy stwarzać nie potrzebne konflikty.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Szkoda że to nie dotrze ale jeszcze taka mała dygresja z mojej strony do SAMEJ GÓRY. To forum jest podobno własnością grupy komputronik. Uważam, że mając takie zaplecze logistycznie to forum JEST STAĆ na miano najlepszego w Polsce.

Link to post
Share on other sites

Pomimo krótkiej obecności na forum, denerwuje mnie to, ze moderatorzy zamiast próbować rozwiązać konflikt, zamykają temat. Balon rośnie, w końcu ktoś go przebije i tworzy się kolejna kłótnia. Konflikty są i zawsze będą i na to niestety nic nie poradzicie.

Link to post
Share on other sites
ogólnie 7950 będzie słabsza trochę niż 5770 z tym że dwukrotnie mniejszy pobór prądu,ogólnie przy takiej kwocie wolałbym kupić coś mocniejszego a używanego,szukał bym gtx 460 które powinieneś trafić za 350zł już.
Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od rozdzielczości i detali w grze. W małej rozdzielczości I3 ma wydajność I5.


Na AMD przy kazdym spadku ponizej 60 fps masz rwanie obrazu, dlategto potrzebujesz 2 albo 3 sztuk 7970 zeby pograc bez rwania obrazu albo nieprzyjemnego szarpania przy spadku pozniej 60 fps, jak kupisz jednego gtx 670 - zaden z tych problemow Ciebie nie dotyczy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...