Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

bo to ruusia "nie wazne ze potwor wazne ze ma otwor" ;S

Nie ma brzydkich kobiet tylko wina czasem brak...:):P:lol:

Przestańcie prosze! Pomysł owszem super fajny, zaskakujący, miły ku zaskoczeniu i baaaaardzo medialny, ale jednak mimo wszystko gdybym grał to traktował bym ją jako przeszkodę. Nawet jakby miała na sobie tylko bieliznę i siedziałaby na przeciwko to jej postać traktował bym tak samo. Nawet moja kobieta w skąpych ciuszkach podczas spara już wie że skupienie mam tak skoncentrowane, że nie ma opcji na nic innego jak wygrać. później mogę być już jej w całości a do tego czasu misi się napatrzeć jak gram!

Z komentarzy z newsa Striptizerki na turnieju Counter Strike

 

 

Bym chciał żeby taka jedna mnie kochała... :D.

Był bym zachwycony jakby Mikołaj przyniósł mi jakieś fajne słuchawki które nie ściskają głowy

żeby znowu się zakochać:-(

Z komentarzy z ankiety Pytamy czytelników: co chcielibyście dostać pod Choinkę?

"Jako że tematyka naszego wortalu to komputery i IT, prosimy o odpowiedzi związane ze sprzętem, oprogramowaniem czy też... ekhem... usługami online"

Link to post
Share on other sites

W mojej wizji przyszłości sprzętu komputerowego brak jest:

...

2. Brak jest pamięci RAM które z swojego założenia miały przyspieszyć działanie komputera, będąc pamięcią podręczna w której przechowywane są najpotrzebniejsze rzeczy.

RAM zastąpić mogą z powodzeniem dyski SSD, które maja tak niski czas dostępu i szybkość odczytu, a to dopiero początki.

Z komentarzy pod testem XP vs. Vista vs. 7.

Link to post
Share on other sites

Z komentarzy...

 

"Kolejny młody idiota. Za dużo gier, za mało seksu :P"

 

-------------------

 

"No i dobrze. Spam to 70% wiadomości.."

 

-------------------

 

'Sprzęt robią dobry tylko, że zepsuty"

 

 

i na koniec coś osobistego :)

 

"E tam, MJ woli czekać na GTX380. Choćby miało to trwać 5 lat :P"

 

Rozgryzł mnie skubaniec :(

 

Link to post
Share on other sites

Po sąsiedzku...

 

Na benchit.pl w trzeciej edycji SpamPostu zaczynamy dość ciekawy wątek czyt. baby i tu kolega moderator mnie zażył :o:)...

 

MJ > WOW...znaczy ciurlanie, mambo w poziomie, lisek do norki...?!....wchodzę w ten temat :D :D :D

Ale ogólnie czy tylko baby ? ... no szybciej kto zaczyna...

 

st > przepraszam ale nie rozumiem

 

MJ > A co tu rozumieć...?!...

Części od roweru, romantyczny flirt z kozą, wakacyjna przygoda z 60'tką...

 

st > za koziną nie przepadam. Chociaż, gdyby to była 60 letnia koza na rowerze...

 

:hahaha::hahaha::rotfl:

 

edit:

Sprostowanie kolegi st > ale to "przepraszam bo nie rozumiem" było odnośnie "ale ogólnie, czy tylko baby"

 

edit 2:

Nasz wspólny kolega sevae o sukcesie Fermi :wariat:

 

http://img260.imageshack.us/img260/8741/fermig.jpg

 

(inf. PCLab) http://forum.pclab.pl/index.php?showtop ... start=4140

 

Link to post
Share on other sites

Wiecie od kogo... :hahaha:

Już mam prawie tak długiego bana, że jak stałego można go traktować... żeby mnie bench nie kusił to jeszcze włączyłem zaloguj na stałe i mam "500 - Internal Server Error" :) Czyli dorobiłem sobie bana na cały serwis (bo te nolife'y z forum nie mają odpowiednich uprawnień) i już tam nie zajrzę. Zresztą recenzje i tak mają sponsorowane... a na forum wieje nudą.

:)

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...