Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 

Szybkie ogłoszenie: Gdyby ktoś miał problem z logowaniem się na swoje konto, mimo, że do tego czasu wszystko działało dobrze, to prosimy o info na adres admin@benchmark.pl, a szybko to naprawimy. Promocja nie uwzględnia banów  :->

 

Pozdrawiam

~TheSpeed

 

:D

Edytowane przez kotowaru
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

[  ]

 

... a mi nikt nie dał + nie rozumiecie przekazu "Pajączka" o mocy? Szkoda.

 

@up:

Nic, tylko współczuć Bigiemu. Choć z drugiej strony nie ma czasu myśleć o głupotach :menda:;)  [ koniec OffT ]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

OT: Troszkę słowem wyjaśnienia. 

Absolutnie nie powinieneś się czuć zakłopotany, bo takie wrażenie odniosłem. To raczej ja powinienem wyjaśnić, że jest to żart albo tego nie powinienem w ogóle wklejać...

Jaki jesteś, każdy wie!

 

 

P.S. - Z żoną mieliśmy niezłą bekę ;)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

No no Panowie, to jeszcze trochę danych osobowych do tych tematów z zatoką piratów a ja jutro w pracy podskoczę dwa piętra wyżej do Wydziału Wsparcia Zwalczania Cyberprzestępczości i im przedłożę wasze te twórczości.  %-)

 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Witam. Wymieniłem dzisiaj paste termoprzewodzaca pod procesor i zauważyłem że wentylator dziwnie wariuje tzw. Co 20sec gwałtownie przyspiesza zwiększając przez 5 sec szybkość następnie ustaje _ proces ten się powtarza. Co może być przyczyną??? Ps. Komputer chodzi szybciej i plynniej niż wczesniej
 
Link to post
Share on other sites

Żeby usłyszeć takie głupstwa, wystarczy przejść się np. do RTV Euro AGD.

 

"Tu jest karta graficzna 2 GB, więc będzie lepszy obraz (starsza osoba kupowała laptopa do Internetu)"

 

Już nie pamiętam reszty mądrości z tej rozmowy, ale wyszedłem załamany.

 

Ostatnio:

"- A czym te słuchawki się różnią?

- Mają 2x czystszy dźwięk i pasmo przenoszenia od 5 Hz do 40000 Hz.

- Przecież człowiek i tak słyszy w zakresie 20 Hz - 20000 Hz.

- Wie pan, podobno człowiek widzi maksymalnie ok. 50 FPS a jednak telewizory 400 Hz mają lepszy obraz."

 

"

- A jaką mają charakterystykę dźwięku? Ciepłe, zimne, jasne, ciemne?

- Tak.

"

 

Najgorsze, że nieświadomy klient we wszystkie te bzdury uwierzy. :/

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...