Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

Ja rownież poszukuje GTX 1080 od MSI w wersji Gaming. Zamówiłem w Komputroniku. Dostawa miała być w piątek 9/06/2016. Niestety nie było jej. Jak zamawiałem to taka informacja istniała na stronie produktu. Obdzwoniłem sklepy i dowiedziałem się że karta ma być dostępna w Techplanet 22/06, XKOM około 24/06, Komputronik 24/06, Morele za 7-14dni (dzwoniłem wczoraj). O terminie realizacji decyduje kolejność zamówień, ja zamawiałem początkiem czerwca i podobno załapię się na pierwszą dostawę (Komputronik). Zamówień na kartę w Komputroniku mają ponad 50.

W morelach mają być autorskie 1070 we wtorek, w środę ma przyjść do mnie z zestawem.

Link to post
Share on other sites

 

 

  GIGABYTE G1 GAMING GTX 1070 dzisiaj wysyłka

 

Fajnie,chyba  jedyny sklep w europie co mozna czasem trafic "niereferenta" pascala. Mi wlasnie wyslali takie dziwadlo :) . Bralem co bylo i tak zaraz nic nie bylo. :/ 

 

https://www.caseking.de/palit-geforce-gtx-1080-super-jetstream-8192-mb-gddr5x-gcpi-068.html

Link to post
Share on other sites

taki mały off top

 

seria 8 premiera 2006

seria 9 premiera 2007

seria 2xx premiera 2008

seria 4xx premiera 2010

seira 5xx premiera 2011

seria 6xx premiera 2012

seria 7xx premiera 2013

seria 9xx premiera 2014

seria 10xx premiera 2016

 

Patrząc na daty to dwa razy a teraz będzie trzy raz jak NV wyda co 2 lata karte bo ponoć Volta ma się pojawić w 2018 a raczej GTX 970 nie przetrzymie tak długo z małą ilością ramu myśle że wszystkie karty z 4GB będą miały problem bo gry będą projektowane pod nowe karty czyli min 4-8GB.

Oczywiście nie oznacza to że gra nie bedzie działała ale trzeba będzie obniżać detale do płynnego działania ( może okazać się że 390 i 390X z 8GB na pokłądzie był lepszym wyborem jak GTX 970 i 980 w 2015 wiadmo GTX 9xx konkurowały z 290 i 290X w 2014 ale w 2015 NV nic nie wydała poza 980Ti , 960 i 950 nie licze bo pojawiły się w styczniu o ile się nie myle wiec zaliczam do 2014)

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

20go ma wjechać kolejna dostawa kart - jaki z tego morał...........w pobliskich dwóch sklepach ceny wzrosły od wczorajszego wieczora do prawie 4300zł za sztukę (nawet FE)............a ja nadal czekam i chyba się na tym jeszcze bardziej przejadę.

Mogłem kupić Inno3D X2 za 2900zł, ale nie chciałem kota w worku (brak testów), a teraz będzie pozamiatane i siedzenie nadal bez grafy. 

 

PS czy ma ktoś już może Gigabyte G1 1080 ? Widziałem, że są dość dobrze dostępne, ale chciałbym się upewnić o dwie rzeczy - czy faktycznie do 60% wentylatory są ciche oraz czy na karcie są jakieś plomby uniemożliwiające zdjęcie chłodzenia ?

Link to post
Share on other sites

Najgłośniejszy pod obciążeniem ze wszystkich i prawie najcieplejszy pod obciążeniem 72st Palit ma 73st ale jest pod obciążeniem najcichszy 38DBa Palit vs 41DBa Gigabye..... cała jakość GIGA jak zawsze, nie wspominając o plastikach i tandetnym backplate ;)

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

Pamiętam jak miałem kiedyś Palita i się spaliła po pół roku. Dlatego mam do nich uraz i nawet ich nie biorę pod uwagę :)

Teraz mam MSI i jestem bardzo zadowolony. Zastanawiałem się czy nie wziąć którejś Gigabyte'a. Solidnie podkręcony jest ten model

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/gigabyte-geforce-gtx-1080-xtreme-gaming-water-karta-z-chlodzeniem.html

Link to post
Share on other sites

miałem Gigabyte 8800GT, GTX 460 EVGA, GTX 660Ti MSI, GTX 970 ZOTAC AMP EXTREME,

 

najlepszy dla mnie był ZOTAC ale ciężko oceniać bo to byłą najlepsza opcja od nich

 

najgorzej wspominam 8800GT od Gigabyte ale później jak widziałem co roku to samo chłodzenie to juz więcej nic od nich nie chciałem.

 

Zaczekam na wszystkie testy i wybiore chciałbym ASUSA lub Inno3D a może coś innego chce po prostu sprawdzać jak się sprawują inni producenci.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...