Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

Gdzie Ty to widzisz? Pokaż mi. Na podstawie czego dokładnie wyciągnąłeś taki wniosek?

Ciężko przeanalizować wykres?

 

Wystarczy porównać wynik Titana X 12GB vram do GTX980Ti 6GBvram. Te karty w grach dzieli ~5% a w tym teście masz ~60%.

Idąc dalej wszystkie karty wydajniejsze od GTX980Ti mają więcej pamięci.

Idąc dalej 390X, który jest ~40% słabszą kartą od GTX980Ti notuje lepszy wynik A co różni te karty? 6GB Vram vs 8GB Vram.

Idąc dalej R9 FuryX jest wydajniejszą kartą od 390X a w  teście notuje ~80% gorszy wynik. A co różni te kary? 4GB vram vs 8GB vram.

Edytowane przez DjXbeat
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Witam, czy byłby mi ktoś w stanie podać długość karty Gtx 1070? Mowa o Founders Edition (referat) thx ;)

 

Bo nie wiem czy mój Zalman Z3+ ją pomieści ;)

 

Aha, zasilacz XFX 550W co mam wystarczy dla 1070? To ważne.

 

A mój pc wygląda tak: i7 3770 z chłodzeniem fera 2, ssd, HDD WD blue, 8gb ram.

 

 

GPU miałem Asus R9 270x ale padł i leci do mnie nowa sztuka która idzie od razu na sprzedaż bo chce 1070. Z góry dzięki.

 

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Assaidi
Link to post
Share on other sites
Witam, czy byłby mi ktoś w stanie podać długość karty Gtx 1070? Mowa o Founders Edition (referat) z góry dzięki ;)Bo nie wiem czy mój Zalman Z3+ ją pomieści ;)Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

26,6-26,7 cm

Link to post
Share on other sites
Poważnie?Licząc od śledzia?Jeżeli tak to dzięki za info.Ps. Edytowałem poprzedniego posta: czy zasilacz XFX 550W wystarczy dla gtx 1070? Dziękuję. Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Zasilacz spokojnie wystarczy

Edytowane przez Vayson
Link to post
Share on other sites

Ale za co ten Asus ma się ukarać?

za brak słownika

Żeby na forum hardware czepiali się polszczyzny ...

 

X-kom ma ją tylko na obrazku  :[

Brak na magazynie?

czyli MSI naprawdę słabo z ilością sztuk. Ciekawe czy stwierdzili że się nie sprzeda czy co?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

bo to polskie forum

No dobra, ale nie kwestia że pomyli się rz z ż,

ciekawe że jak ktoś w ogóle nie używa polskich znaków to się nikt nie czepia...

 

#down autokorekta poprawia tylko nieistniejące słowa a nie logiczność stwierdzenia

Edytowane przez mr-auto
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja rownież poszukuje GTX 1080 od MSI w wersji Gaming. Zamówiłem w Komputroniku. Dostawa miała być w piątek 9/06/2016. Niestety nie było jej. Jak zamawiałem to taka informacja istniała na stronie produktu. Obdzwoniłem sklepy i dowiedziałem się że karta ma być dostępna w Techplanet 22/06, XKOM około 24/06, Komputronik 24/06, Morele za 7-14dni (dzwoniłem wczoraj).

O terminie realizacji decyduje kolejność zamówień, ja zamawiałem początkiem czerwca i podobno załapię się na pierwszą dostawę (Komputronik). Zamówień na kartę w Komputroniku mają ponad 50.

Link to post
Share on other sites
Zamówień na kartę w Komputroniku mają ponad 50.

 

 

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/3806/3829/original.gif?w=800&h

 

ładnie doją klientów włącznie z NV ;)

 

zaczekam na RX480 jak będzie klapa to dam się wydoić jak HIT to wydoiłem NV :D

Edytowane przez davidoff
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...