Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

nazywaj sobie jak chcesz... przepracowałem parę lat po kawiarniach więc jestem uzależniony od próbowania kaw w różnych kawiarniach... normalnie piję espresso lub 'flat white' ale mieszanka taka sobie by brać espresso (doppio) a flat łajta w wawie dostać to w paru kawiarniach na krzyż.. więc wziałem latte 2x w dwóch miejscach.. nowe green coffee na starówce takie sobie.. w sumie gdyby nie fakt, że to sieciówka to by dostali ode mnie opierdziel, że takie coś zrobili na takim zacnym ekspresie... 

 

...gdyby nie fakt, że nie byłem sam to bym poszedł gdzie indziej na kawę ale weź namów kogoś by jechać 30min tramwajem na drugi koniec warszawy na kawę :P

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Jest wykonana i zrobiona z materiałów innego lvl. Evic to taki gadżecik.   I co w związku z tymi amperami ?

To znaczy ze poda max 21W prundu, a Evic poda 30.

 

Do tego evic kosztuje prawie polowe tego co mod ktory wymieniles, o czym my rozmaiwamy :)

Link to post
Share on other sites
To znaczy ze poda max 21W prundu, a Evic poda 30.

 

Do tego evic kosztuje prawie polowe tego co mod ktory wymieniles, o czym my rozmaiwamy :)

co do niego uzywasz? quad coil? ze 30W daje, czy lecisz na jakims kangerze? więc rozwijam myśl miałem evica jak tylko pojawił sie w e dym, nic specjalnego pierścień nie zawsze zaskakiwal, zbedne bajery typu tapeta, ze statystyk nie korzystałem , moj dual driper równie dobrze dziala na sigelei legend jak i kayfuny, twoj argument o cenie tez z du*y wzięty, bo mozna miec fajnego modzika za połowę tego.

Napisz proszę jaki masz parownik do którego używasz te 30 W o ktorych czytałem ze może je dac przy określonej rezystancji grzałki.

 

Edytowane przez wars045
Link to post
Share on other sites

Argument o cenie z du*y? :D

 

A ile kosztuje to co pisales? :D

 

Mam Kayfuna i Foggera.

 

EVICa supreme kupilem za niecale 400 PLN, co w porownaniu do innych modow na rynku jest fantastyczna cena (teraz pojawil sie jakis smoktech, za okolo 330 ktory faktycznie moze byc lepszy :) - zapodaje do bodazje 36W)

 

Podaj przyklady co mozna miec lepszego w tej cenie - chetnie sie rozeznam.

Sigelei jest fajny, ale mi by nie pasowalo to ze minimum akceptuje 1.2Ohm grzalke

Link to post
Share on other sites

Vieworld. Kofeina chyba obniża próg poczucia humoru.

Trzeba było napisać, że do brody tylko kawa pasuje i luz:)

 

po prostu nienawidzę określenia 'hipster'... człowiek jest w Warszawie pare razy w roku a jak juz się pojawi to jak patrzy na styl w jakim się ludzie ubierają to stwierdza, że byle ogarnąć to co się ma do zrobienia danego dnia i spadać jak najdalej z tego miasta.. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

30W w subomie jest dobre żeby się przed kolegami popisać. Do normalnego codziennego palenia nie ma zastosowania. Miałem dna20, dna30, kis, dual kis, provarke i mase innego sprzętu miałem okazję testować( z elektryków) i co ? Zostałem przy kisie. Dual kisa używam do wypalania nagaru :rotfl: 

Link to post
Share on other sites
No lte ale kiedy jest bez limitu ? No i ile buli.

Wziąłem jakąś starą kartę Playa, przycialem do nano-sim, wsadziłem do ajfona i robi mi za ruter w domu. Nie wiem, jaka cena, bo u mnie z jakiejś okazji wyświetliło sie za darmo. Do konca roku jest tez bez limitu transferu, a przynajmniej na to wyglada :P

 

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/28/509814d07083f489c4facd0d2dcc4b27.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...