Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Jest bardzo fajny, ale strasznie się już napaliłem na tych szturmowców. Po tym, jak rano na stronie pojawiła się informacja, że nie są już produkowani, a moje zamówienie zostało wcześniej zaakceptowane, byłem święcie przekonany, że dostanę ostatnią sztukę w PL. Mam nadzieję, że teraz wszystko pójdzie gładko.


Wczoraj i dzisiaj dotarła większość ostatnich zamówień książkowych :]

 

984229_10204563063937218_221255482968566

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

http://www.ossus.pl/images/f/f4/Mysliwcead.jpg

 

http://www.amber.sm.pl/pliki/okladki/gw_Apokalipsa.jpg

 

Co prawda zanim dojdę do serii Przeznaczenie Jedi minie pewnie około roku, ale skoro mietek od X-Wing'ów wystawił ją za złotówkę, a ostateczna cena wyniosła całe 6,50 to szkoda było nie kupić.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Przenieśli mi na jutro rano ten kurs o którym rozmawialiśmy więc muszę iść kroić myszy zamiast stać w kolejce po srajfon :( Całe szczęście jest preorder. Co do pracy jedną ręką- na bank jest to niemożliwe ale zgadamy się jak już go będę miętosił. To będzie kompletne przestawienie bo obecnego 4S używam prawie wyłącznie jedną ręką więc możesz być pewny że na początku będę jęczał ;) 

Link to post
Share on other sites

Co do pracy jedną ręką- na bank jest to niemożliwe

Możliwe, możliwe. Kwestia wprawy. Też myślałem , że 5.5 calowy wyświetlacz to monstrum...Póki nie zacząłem używać Z Ultra. Tutaj faktycznie użytkowanie go jedną ręką sprawia trudności.

Link to post
Share on other sites

Mam tu walczących andrutów w pracy i jeden kolega wciera mi w twarz swojego note 3. Nie mówię oczywiście że kompletnie nie da się tego używać ale mam zdecydowanie za małe dłonie na to żeby to robić jedną ręką. Używanie rysika do obsługi telefonu to już dla mnie skrajna nieporęczność. Kwestia osobistych preferencji i rozmiaru łapy. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Kwestia osobistych preferencji i rozmiaru łapy

Wiadomo.

Mam tu walczących andrutów w pracy i jeden kolega wciera mi w twarz swojego note 3.

Jak dla mnie jeśli ma być telefon z androidem to tylko flagowiec Sony, HTC lub Xiaomi, 1+1 itp. Samsung podobno ma z tego wyjść ale póki co żyje w dobie przebajerowanych, plastikowych zabawek z tęczowym interfejsem a LG niedługo wsadzi do 5.5 calowego ekranu 4k co już całkowicie zmuli ich telefony. W ostatnich miesiącach trochę tych telefoników poznałem.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj byłem z synem w media po odbiór fify. Weszliśmy na działa telefonów obejrzeć 5C. oraz porównać 6kę do klocków konkurencji. Nadal jestem zaskoczony jakością wykonania Apple.

 

 

PS telefon w moich rękach wzbudzał zainteresowanie sprzedawców ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...