Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Nie bardzo mogę, własnie staram się sprzedać auto panom z Afganistanu.

 

 

P.S.

Własnie przyszła karta pamięci a torba na aparat będzie jutro, ciekawe czy będą robić problem jak będę chciał wejść z aparatem.

 

 

//e

 

 

10. Photography We allow small consumer-type cameras into KOKO but not professional SLR-type ones. Unfortunately we cannot issue photopasses or grant access to the photopit as this is done by the band's record label.
Link to post
Share on other sites

Torby Million Dollar Home to dość stare modele (2009?) i ciężko je dostać w normalnych sklepach (import z Australii to dość kosztowne rozwiązanie).

 

Na allegro jest jedna sztuka za 99zł, model nie podpisany i już nie pamiętam ale chyba z wyglądu to była 5 albo 6.. cena bardzo dobra ale kolor mi nie odpowiada. Moje ulubione torby na sprzęt foto oprócz tych sportowych crumplerowskich to SAGEAR.eu (polska firma szyjąca także czasem dla naszego wojska z bardzo mocnych materiałów). Od nich używam właśnie torby na aparat z obiektywem i gripem (posiada bardzo miękki pas z długą gąbką na ramieniu), do tego mam pas biodrowy z podczepionymi ładownicami na obiektyw i lampę... niestety ale to dobre tylko do reportażu na zlecenia a tak po mieście gdy się chce mieć przy sobie więcej niż jeden obiektyw to znów mój crumpler jest za duży.. tutaj pojawia się druga firma THINK TANK ale torby po 600-900zł i jest wysoki model na allegro za 450zł.. i tak myślę drugi dzień czy brać czy nie bo jakość wykonania w tej firmy to 6/6..

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Prosto z chin... (na ebay.com sa za $15-20)

 

a nei to nie milion home był tylko jakieś coś innego: link

 

ale przeczytaj sobie opis tej torby  :rotfl: http://allegro.pl/torba-crumpler-super-extra-najlepsza-i4569505585.html

"Zrobiona z mega super extra materiału który wody się nie tyka  - i spływa po nim 
jak po dzikiej kaczce w restauracji Nowy Szanaghaj na Nałęczowskiej."
Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...