Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Gdybyś zobaczył jak to chodzi na własne oczy to podzielałbyś moje zdanie

 

Ale  2 x GTX 780 masakrują Tajtana Blacka i GTX 780 Ti,więc powinno być lepiej niż pojedyncza karta.


Tylko w BF4 narzekasz na 2 x GTX 780?

Link to post
Share on other sites

@@eVerest, daj sobie spokój, szkoda Twojego czasu. Czesiek psioczy na nvidie, bo kocha radeony. Biedny pod przymusem zakupił dwie zielone karty, bo wiesiek... zakupił je na rok przed premierą gry... bo wiesiek... a teraz mu źle, tiaa.


 

 

są takie mikroprzycięcia

Z pamiętnika nadczłowieka.

Dziwne, że ani Szarik ani Dodo nie mieli/mają problemów z przycięciami w konfiguracji SLI. Ba, nawet ja na dwóch 670 nie mam takich problemów, a gram na 120hz gdzie w teorii powinno być to jeszcze bardziej widoczne. 
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

W sumie nie spodziewałem się innej opinii. Jak na osobę która twierdzi, że interesujący i wciągający jest Battlefield 4, stwierdzam, że intelektualnie do lepszych gier nie dorosłeś.

Eeeeej! Ja też uważam, że BF4 jest "interesujący i wciągający"... pomimo wielu denerwujących problemów i niedociągnięć jest to jedyna gra, która mnie wciągnęła na tyle, że od czasu jej premiery (przez 10 miesięcy) kupiłem chyba tylko dwie gry. Oczywiście mówię tylko o multi, no i to że gram ze znajomymi pewnie robi różnicę. :)

 

Możemy się umówić, że to co piszesz tyczy się tylko Czesława, a nie "osób, które twierdzą, że..." :P

 

Pozdrawiam z domu rodzinnego, gdzie zaraz będę szamał pyszny obiad mamusi ;)

 

P.S. A kupiłem 2l Coca Coli, lody i orzeszki paprykowe.

P.S. 2 Piszę z telefonu więc z góry przepraszam za jakieś braki przecinków itp. :)

Link to post
Share on other sites
Testował już Biafra

 

U mnie Aurora pośmigała kilka miesięcy bez problemów więc nie ma się raczej czego obawiać.

 

A ja kupiłem mały prezencik dla Darsona na massdropie (niecałe 40$)

 

http://cdn.head-fi.org/f/f6/500x1000px-LL-f6434944_S1coiled.jpeg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Teraz, w tych nowych telefonach ich nie ma?

 

Hah, dobre, są ale mam tak małą czcionkę i tak grube paluchy, że czasem jak zdarzy mi się wyjątkowo popełnić błąd i zapomnieć o przecinku, to bardzo trudno to poprawić.

Aaa i wcale nie mam takiego nowego telefonu :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...