Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Jak to na dole działa? :o

 

Bezprzewodowo.

 

 

 

Jacek, jaki jest zasięg?

 

Spory, z około 7 metrów nie ma najmniejszego problemu. Nie mam jak sprawdzić z jakiej odległości traciłby zasięg ( nie będę rozkładał luster :P )

 

 

 

W kiblu, to się gra joystick'iem z zamkniętymi oczami..

 

:rotfl:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nawet ładne. Niestety pewnie mało solidne jak większość ich butów.

 

Miałem białe Lacoste Nistos, kupione w podobnej cenie co buty Nike'a itp. Pierwsze lato, nawet o nie dbałem, zdarzyło mi się je nawet umyć kilka razy :). Po całej zimie przechodzonej, w następne lato, zacząłem je używać do wszystkiego, czyli piłka, kosz i rower, bardzo dużo jazdy na rowerze, wciąż używając ich do chodzenia na codzień, bo bardzo je lubiłem. Trzeci rok ich używania, skóra zaczęła się zdzierać na czubie, bo już powoli z nich wyrastałem. Przez ostatnie trzy lata nie znalazłem jeszcze lepszych butów od Lacoste ;)

No ale wiadomo... co kto woli :)

Edytowane przez B o r o
Link to post
Share on other sites

Pewnie z 4.5k. :)

 

A co do butów Lacoste to psuły mi się dziwnie. Skórzane oczywiście trwałe były, ale po roku, ewentualnie po półtorej - do wymiany. U mnie najdłużej Nike wytrzymywały zawsze. Od kilku lat Hugo Boss lub Ryłko i też jestem zadowolony. . Z gwarancją nie ma problemu. 

Link to post
Share on other sites

Ładny sprzęt, cena "również" :D

 

Co do butów - jak dla mnie najtrwalsze są halowki Adidasa. Mam adiNova od 5 lat, zaczęły od WFu w gimbazie, potem noszenie na codzień, gra w siatkę, a teraz używam ich na siłowni. Jedyny ślad użytkowania to trochę starta skóra na prawym bucie bo graliśmy w halówkę piłką pokrytą jakimś szorstkim materiałem.

Słabe są Pumy przez nietypowy kształt, ale i tak je kupuję do chodzenia :D

 

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...