Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Wymienisz amortyzator i rower jak znalazł. :)

 

Przerzutka z przodu też tyłka nie urywa, ale sprawdza się.

 

Ile dałeś? Widzę, że model na 2013 rok.

 

 

Wyrwałem nówkę sztukę za 1500zł, ktoś kupił i mu coś nie odpowiadało więc zaryzykowałem i przyszedł zupełnie nowy rower, więc myślę, że w tej cenie jest jak najbardziej ok :) Amorek pewnie prędzej czy później pójdzie do wymiany, jutro wpadnie tarcza 180 na przód, jednak się zdziwiłem, ponieważ oryginalny hamulec na tarczy 160 też daje radę bez żadnego problemu postawić rower na jednym kole :)

Link to post
Share on other sites

Wyrwałem nówkę sztukę za 1500zł, ktoś kupił i mu coś nie odpowiadało więc zaryzykowałem i przyszedł zupełnie nowy rower, więc myślę, że w tej cenie jest jak najbardziej ok :) Amorek pewnie prędzej czy później pójdzie do wymiany, jutro wpadnie tarcza 180 na przód, jednak się zdziwiłem, ponieważ oryginalny hamulec na tarczy 160 też daje radę bez żadnego problemu postawić rower na jednym kole :)

Spoko spoko. Te Hayesy są dobre. Zmień klocki z fabrycznych na metaliki i będziesz zadowolony. Przy moich 72kg staje niemal w miejscu. Nawet stoppie opanowałem. A tego XCM'a Brunox'em co jakiś czas traktuj i nawet na bardziej Hard XC maraton jest całkiem przyzwoity. Kąpiel olejowa + skrócenie elastomeru też może pomóc. Większość negatywnych opinii na temat tego amortyzatora jest przesadzonych. I to bardzo przesadzonych. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...