Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

https://www.humblebundle.com

Dzięki biafra, dawno nie kupowałem nic na HB.

 

UWAGA! Risen 2: Dark Waters, Sacred 2: Gold Edition, Saints Row 2, and Saints Row: The Third są w jednym kluczu, Dead Island GOTY and Saints Row: The Third - The Full DLC Package w drugim, a Metro 2033, Risen, and Sacred Citadel w trzecim. Trochę lipa, bo SR już mam. :/

Szkoda że nie dali Risen, DI Riptide, Saints Row: The Third - The Full DLC Package w jednym kluczu bo tego mi właśnie brakuje. Ewentualnie powinien być do każdej pozycji osobny klucz a nie pakują teraz wszystko w paczki po kilka gier...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

I dobrze że pakują to w paczki - nie ma sztucznego zaniżania cen produkcji które producent przeznaczył na cel charytatywny. Niby pieniądze przeznaczone na zakup nawet podstawowej paczki idą na to, ale jednak niesmak pozostaje. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Trochę chemii

Nie szkoda Ci wydawać kasy na przereklamowane tabletki do zmywarki??

Osobiście używałem kilku różnych tabletek i wniosek mam jeden. Jeżeli masz dobrze ustawione dozowanie soli i nabłyszczacza to tabletki idą na drugi plan. Obecnie używam tabletek ludwika i nie widzę różnicy między nimi a tabletkami których cena sięga 80-90gr za sztukę.

Link to post
Share on other sites

Nie szkoda Ci wydawać kasy na przereklamowane tabletki do zmywarki??

Osobiście używałem kilku różnych tabletek i wniosek mam jeden. Jeżeli masz dobrze ustawione dozowanie soli i nabłyszczacza to tabletki idą na drugi plan. Obecnie używam tabletek ludwika i nie widzę różnicy między nimi a tabletkami których cena sięga 80-90gr za sztukę.

Pewnie, że szkoda... ale wszystko zależy od ceny ;)

Niecałe 30zł za 60 tabletek - moim zdaniem bardzo fajna cena, więc żal było nie kupić... chemię kupuję jak gdzieś widzę dobrą promocję... a że moja piękniejsza połówka, można powiedzieć, że zajmuje się promocjami, to wiem co i gdzie kupić ;)

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Wymiana tego

 

http://img.tapatalk.com/d/14/05/14/amaguva2.jpg

Na ten

 

http://img.tapatalk.com/d/14/05/14/7arydyta.jpg

 

 

Niech żyje NBD w Dell. :banan:  :banan:  :banan: .

 

Dopłata 200£. Jeżeli kogoś interesują szczegóły http://forum.benchmark.pl/topic/90631-alienware-m18x/page-2

Pozdrawiam. 

 

 

 

Ps. Humble bundle jak niżej. 

Edytowane przez ostryb
Link to post
Share on other sites

 

 

Pewnie, że szkoda... ale wszystko zależy od ceny ;) Niecałe 30zł za 60 tabletek - moim zdaniem bardzo fajna cena, więc żal było nie kupić... chemię kupuję jak gdzieś widzę dobrą promocję... a że moja piękniejsza połówka, można powiedzieć, że zajmuje się promocjami, to wiem co i gdzie kupić ;) Pozdro!

 

Chyba, że tak to OK. Bo te tabletki kosztują zazwyczaj ok 40-50zł za 60szt. a to jest przegięcie. Ja kupiłem tego Ludwika 100tabletek za ok 30,00 i to była promocja

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lepiej wydać £7 na etui ze światełkiem niż extra £50 na Kindle Paperwhite (różnica w cenie)

Zdecydowanie się zgadzam! Kurczę, szkoda, że nie wiedziałem o istnieniu takiego patentu ;)

Za "swoje" (dziewczyny, ale pozwala mi czytać :D - w końcu Kindlacz też ode mnie) dałem ok. 60zł w komputroniku.

Najbardziej dziewczęce (czyt. kolorowe/pstrokate), jakie mieli na stanie ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...