Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@Dodo

 

Sajmon dokkadnie przedstawił problem polegający z BF4.

Nie jestem fanbojem żadnej serii, gram w obie czy to CoD czy BF ale swoją przygodę z tym drugim skończyłem na poprzedniej części pomimo posiadania najnowszej.

CoD natomiast na MW3 tylko dlatego, żeby zobaczyć jak się skończyły losy ekipy.

To samo pewnie czekać mnie będzie z BC3 (o ile wyjdzie).

 

Tą grę, żeby naprawić musieliby skasować i napisać od nowa i to najlepiej dla każdej platformy oddzielnie a nie portowac z xklocka jak to mają w zwyczaju.

 

@sajmon

 

Z całej apteki jaką posiadam w mieszkaniu wziąłem wszystko żeby się zaleczyć na do głowy mi nie przyszło aby łyknąć Clindamycin na straszny ból gardla.

W sumie mam jeszcze pół opakowania więc po pół tablety przez weekend można wybrać. Osłonę ino trza będzie dokupić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Clindamycin


Na Angine czy ropne zapalenie gardła to w pierwszej kolejności antybiotyki oparte na penicylinie , następnie gdy nie można tego pierwszego brać/dostać to:
 
  • Cefalosporyny
  • Cefaleksyny
  • Klarytromycyna
  • Azytromycyna
  • Clindamycin
Link to post
Share on other sites

Moje zakupy od listopada 2013 do kwietnia 2014:

PenDrive: SanDisc 32 GB Cruzer Extreme USB 3.0; podkładka chłodząca: Zalman ZM-NC3500; słuchawki: Sennheiser HD 449; router: TP-LINK TL-WR841N; laptop: MSI GT70 2OC-240XPL; system: Win 7 PRO 64 bit; dysk SSD: Samsung 840 Series 256 GB (wersja PRO); czakpa z daszkiem: Nike Golf TOUR; spodnie: Big Star Brandon 370 FW12; katkus: Echinocactus Grusonii, ceramiczną doniczkę i podstawkę; fotel: Imperio F08A-1; buty: ASICS Gel Fuji Trainer 2

 

Laptop, dysk, Windos oraz fotel - kupione na raty.

Link to post
Share on other sites

 

 

27" + 1080p = dno i metr mułu...
Takie szkiełko to tylko jako preview pod zabawę z materiałami video, ewentualnie pograć, lub wciągnąć film jest całkiem miło - do pracy i codziennych zadań tak jak piszesz "dno i metr mułu"  ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...