Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Sam miałem ją kupować ale się nie doczekałem aż się pojawi w sklepach i wziąłem BlackWidowa :) Jak się spisuje klawa?

A co do podświetlanych klawiatur to mi ten bajer jest zbędny bo ostatnio ćwiczę pisanie bezwzrokowe i jest spoko :)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Folia ochronna z poliwęglanu(3GS), pokrowiec gumowy(3GS), zamienniki T038/T039 do EPSON'a C45.

 

@piterrrxd, zakończenie? Przeca mi pogoda nie straszna. Co najwyżej to jeszcze korba do zmiany, bo źle się łańcuch zazębia, w dodatku jest krzywa, a support strzela jak głupi. Nie będę ukrywał, że acera to szczyt, na całe szczęście udało mi się kupić starszą generację, te nowe już tak dobre nie są... W rowerze na szosę idealnie się nadaje, teraz to się dobrze biegi przerzuca :D Nie to co na "tourney'u", co za syf... 500km i już trup, regulacja nic nie dawała.

Link to post
Share on other sites

2.3.4

Kurcze, ja mam 2.1 i musiałbym go zaktualizować - chyba najlepiej od razu do 2.3.5.

Czuć wyraźną poprawę wydajności? Działają Angry Birds (te dwie części poza RIO) i nie tną się?

Co on takiego fajnego jeszcze wprowadza? Menu jest po polsku?

 

PS. sory za OT i dużo pytań

Edytowane przez regist88
Link to post
Share on other sites

Wejdź na android.com.pl i poczytaj. Jak dla mnie chodzi lepiej, Angry raz na ruski rok lekko przylagują na poziomie z dużą ilością obiektów, na CM7 pewnie by chodziło idealnie bo to najlepszy room pod gry (ale słaby pod muzykę). Przede wszystkim poprawiła się kultura pracy, bateria wytrzymuje dłużej.

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie tankowałem PB98. Ten silnik to chyba pod PB95... tak jest jakaś zworka ustawiona (nie znam się). Zresztą PB98 droższe a mniej spali tego a PB95 tańsze a więcej spali. Jedna chol**a :) Za to z 2 tyg. temu zatankowałem gaz na jakiejś "podwórkowej" stacji i spalanie prawie litr większe... tak więc jakość paliwa niebo a ziemia chyba. Tak to tankuje na Bliskiej. Koniec OT.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...