Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

bosko

 

Dzięki ;) Do ołtarzyka BIGIego mi jeszcze troszkę brakuje ;) W każdym razie u mnie 90% mebli to ikeowe badziewiaki za 5 złotych. Muszę jednak przyznać że większość z tego, póki co, doskonale znosi próbę czasu.

Link to post
Share on other sites

Mój stolik RTV z Ikei, taki sam jak ma BIGI, ma już, o ile dobrze pamiętam, jakieś dobre 9 lat i nadal dzielnie się trzyma. Jedynie wyrko rozpadło się dość szybko i nie było zbyt wygodne, mimo, że był to jeden z droższych modeli z pojemnikiem na pościel :/

 

Salonik cacy, świetna podłoga.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie żryj tych gówien
 

Zadnego boostera testosteronu jeszcze nie bralem i chce przetestowac. Zawsze bylem do tego sceptycznie nastawiony, jednak w moim wieku juz z tym tesciem nie jest tak kolorowo. A zastrzykow nie bede robic bo sie boje i nie o to mi w tym sporcie chodzi :D

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio zakupiłem papierową półkę na akwarium, wzmak i iksa.

Ty wredoto!  :>

 

 

W każdym razie u mnie 90% mebli to ikeowe badziewiaki

Mam w całym domu ze 3 stoliczki kupione w ikei za 19zł i stoją z 4 lata już. :D

http://bapart.pl/42-89-thickbox/ikea-lack-stol-stolik-8-kolorow.jpg

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Zadnego boostera testosteronu jeszcze nie bralem i chce przetestowac. Zawsze bylem do tego sceptycznie nastawiony, jednak w moim wieku juz z tym tesciem nie jest tak kolorowo. A zastrzykow nie bede robic bo sie boje i nie o to mi w tym sporcie chodzi :D

 

Rob przysiady ! Zeby po tym boosterze wlasnego nie zabrakło bo "miekko" bedzie :D

 

 

Wysyłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez assistant
Link to post
Share on other sites

@@sid vicious,

 Jeszcze nie robi. Ale wiem co tam wszyscy o tym mowia. Jezdzilem duzo na rowerze za mlodu i nogi mi jeszcze jakies tam zostaly. Narazie skupiam sie na tym co mam najgorsze. Wiem ze robie nieprofesjonalnie, ale traktuje to bardziej na luzie.. 

http://imageshack.us/photo/my-images/818/8408.jpg/ jezeli ktos jest ciekaw to aktualna forma.

Link to post
Share on other sites

To niech robi przysiady - tu nie chodzi tylko o nogi. Angażowanie tak dużej grupy mięśni (bo nie tylko nogi, ale i plecy, brzuch...) pomaga wyrzucać spore ilości hormonów, a do jest zbawienne dla zwiększania masy. Po pewnym pułapie, samego obwodu ręki nie zwiększysz - trzeba pójść razem z całą masą ciała, a łapa wskoczy przy okazji ;)

"Cukierkom" które kupiłeś nie wróżę efektywności, ale spróbuj. Natomiast sądzę, że na mono kreatynie, solidnej misce i dobrym planie wyszedłbyś lepiej, zdrowiej i pewnie jeszcze szybciej :)

(się rozgadałem...)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Aż tak badziewne ? 

 

Jak kupujesz porządne serie z prawdziwego drewna to nie są aż takie badziewne. Stół kuchenny czy barek na pewno wytrzymają lata. Jak kupujesz najtańsze badziewiaki to są to praktycznie jednorazówki. Na pewno nie uda mi się przy ewentualnej przeprowadzce zabrać ze sobą najtańszej ikeowej szafy. Jak to rozkręce to już nie ma bata żeby te śruby utrzymały to ponownie we względnej sztywności.

 

 

 

koniecznie chce materac z Ikea ("sultan" czy coś takiego ?) 

Mam sultana, zdecydowanie polecam. Byle tylko nie wybrać najtańszego, najcieńszego modelu. Materace mają bardzo dobre i tańsze niż w innych sklepach. Ramy łóżek natomiast są, delikatnie mówiąc, do bani. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Byle tylko nie wybrać najtańszego, najcieńszego modelu

 

Nie mam takiego zamiaru,

 

 

 

. Ramy łóżek natomiast są, delikatnie mówiąc, do bani. 

 

Uparła się na takie

 

 

http://farm8.staticflickr.com/7291/10928451923_2de0537556_o.jpg


 

 

Jaki smak ? Ja lubiłem owocowe ale tytoniowe lece.

 

Tytoń pomieszany z karmelem i wanilia - "pyszny"

Link to post
Share on other sites
Uparła się na takie

 

Materac i dno łóżka są najważniejsze i jak wybierzesz dobre z ikei to będzie zdrowo i wygodnie. To akurat świetny wybór. Pytanie tylko czy sama rama będzie wytrzymała bo przy naszym po roku sąsiedzi nie muszą latorośli bajek na dobranoc opowiadać...  

Link to post
Share on other sites

Chrzanicie, ja sam mam takie z Ikei za 500zł 140x200, proste co prawda, ale ani skrzypnięcia. 

 

Natomiast rodzice mają z jakiegoś obicia (welur?) i prócz tego, że raz deska się połamała (skoczyłem z siostrzeńcem na nie tak dosyć mocno :D), to też nie skrzypi. Materace oba są ok, a te pewnie z kilka razy więcej kosztowało, niż moje.

Link to post
Share on other sites

@@sid vicious,

Jeszcze nie robi. Ale wiem co tam wszyscy o tym mowia. Jezdzilem duzo na rowerze za mlodu i nogi mi jeszcze jakies tam zostaly. Narazie skupiam sie na tym co mam najgorsze. Wiem ze robie nieprofesjonalnie, ale traktuje to bardziej na luzie..

http://imageshack.us/photo/my-images/818/8408.jpg/ jezeli ktos jest ciekaw to aktualna forma.

Forma jest ok. Lapa jak moja, ze 41 albo lepiej co? Na mono lub jablczanie+ bcaa sa fajne efekty. Oczywscie tez zarcie do tego.

 

@ sid

Racja, bez ćwiczeń nóg maaarne efekty są, wiem z autopsji ;)

 

Wysyłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...