Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Panie ja już butów nie kupuje. Co przyjazd babci to zyskuje 2-3 pary butów. Aktualnie mam 6 par adidasów i 2 pary butów na zime. Same firmówki.

Kiedy ja to znosze gdy aktualnie nike'i nosze 2 rok i dziurka w czóbku buta się zrobiła dopiero.

Chłopie, kupuj piwo bo Ci nic nie zostanie :wariat:

Link to post
Share on other sites

W tych kapciach przy -20 raczej zbyt ciepło Ci nie będzie :D

Ja zmarźlak aż taki nie jestem :D  Są nieporównywalnei grubsze od moich dotychczasowych "Najek Popier**lajek", w których zimno mi nie było przy porannych mrozach, to i w tych nie zamarznę :rotfl:

Edytowane przez CyborgDE
Link to post
Share on other sites

Ja zmarźlak aż taki nie jestem :D  Są nieporównywalnei grubsze od moich dotychczasowych "Najek Popier**lajek", w których zimno mi nie było przy porannych mrozach, to i w tych nie zamarznę :rotfl:

 

U mnie potrafi przymrozić do -30 spokojnie, więc tutaj w takich najaczach zimą pochodziłbyś 1 dzień. Potem już obyłoby się bez najek, bo musiałbyś amputować stopy z powodu odmrożeń  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

U mnie potrafi przymrozić do -30 spokojnie, więc tutaj w takich najaczach zimą pochodziłbyś 1 dzień. Potem już obyłoby się bez najek, bo musiałbyś amputować stopy z powodu odmrożeń  :rotfl:

Dolna Saksonia też lubi przymrozić w zimę i to konkretnie, dlatego na mroźniejsze dni lub dłuższe wypady poza dom mam skórzane kozaki ocieplone lepiej niż domy w skandynawii :D

Link to post
Share on other sites

Takie?

 

:menda:

:rotfl:

Prędziej coś w tym guście:

 

http://image.ceneo.pl/data/products/23124721/i-mustang-kowbojki-zimowe-meskie-31a-015-kozaki-granat.jpg

 

 

Moje są troche wyższe, większe i jakieśtakie ładniejsze. Te wyżej mają tylko zobrazować zarys buta. :D

Dobra, koniec tematu o butach, bo zaraz zleci się tutaj zgraja blogerów modowych i z forum komputerowego zrobi sie sub-forum o modzie. :P

EOT.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...