Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 19.06.2024 o 12:18, Kapitan Jawor napisał:

I kupiony w zeszłym rokucisnieniomierz

 https://zapodaj.net/plik-U3uaB2LvTW

 

pojechał po raz drugi na serwis (zawyżał wyniki. Sprawdzone u lekarza rodzinnego. Na szczęście serwisant, sprawdzający go wcześniej, zarobił kopas w dupas (nie ode mnie i już nie pracuje.

 

Niestety - jełopy z serwisu odesłały nazat. Ta sama śpiewka. Jakieś tam odstępstwa od normy, mogą być. W obydwu przypadkach, sprzęt szedł na rękojmię. Trzeci raz, nie będziemy go odsyłać, bo załatwianie czegokolwiek z nimi, to jak kopanie się z koniem. Także produktów Microlife, nie polecam. I niestety, kupimy nowy. Gdzieś na terenie Katowic.

Link to post
Share on other sites
10 minut temu, Kapitan Jawor napisał:

Także produktów Microlife,

Przecież to wszystko klepane w chinach, obojętnie jak się zwie. Loteriada.

Jeśli chcesz mieć precyzyjny wynik to kup sobie tradycyjny pompowany na gruchę z jakiejś dobrej firmy i naucz się prawidłowo mierzyć stetoskopem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim pierwsza zasada elektronicznych ciśnieniomierzy - wynik jest w przybliżeniu a nie dokładny! Nie oczekuj wyników dokładnych jak z ciśnieniomierza rtęciowego albo gruszkowego. Tak swoją drogą to Ty chyba masz opinię upierdliwego klienta u sprzedawców.

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, worm napisał:

w jaki sposób stwierdzaliście niezgodność z rzeczywistym wynikiem?

 

Cisnieniomierz testowany był u lekarza rodzinnego. Umówilismy się, że ja przynoszę dwa swoje Microlify - BP A2 Basic i BP B3 AFIB. Lekarka ma ten pierwszy. Na A2, w obu przypadkach, pokazywał praktycznie takie samo ciśnienie, na B3, było podwyższone. 

 

Niestety - tradycyjny odpada. Ojciec ma uszkodzony słuch. Pracował jako tokarz. Nigdy nie nosił ochronników słuchu i od 30 lat, śmiga w aparatach słuchowych, a co za tym idzie, sam sobie nie zmierzy. Matka na dzień dzisiejszy, jest w sanatorium (wraca za 18 dni), ja też nie zawsze jestem na kwadracie.

Zapomniałem jeszcze dodać, że w A2, klęknął mankiet (w sumie nie ma się co dziwić, ciśnieniomierz, miał ponad 7 lat). Próbowaliśmy przełożyć z B3, ale coś było nie halo.

Zapomniałem jeszcze dodać, że w A2, klęknął mankiet (w sumie nie ma się co dziwić, ciśnieniomierz, miał ponad 7 lat). Próbowaliśmy przełożyć z B3, ale coś było nie halo.

Zapomniałem jeszcze dodać, że w A2, klęknął mankiet (w sumie nie ma się co dziwić, ciśnieniomierz, miał ponad 7 lat). Próbowaliśmy przełożyć z B3, ale coś było nie halo.

Link to post
Share on other sites

Ostatnimi czasa mocno w aliexpress uzbierałem trochę kuponów i kupiłem kamerę termowizyjną za 360zł przecenioną z około 600zł Rozdziałka 256x192 pod usb c telefonu
dacd31e34f9819d2a921d057a7c19eae.jpg

Komputerek dotarł mega sprzęcik jak za taką kasę. Chłodny 68*C przy tym cichutki. RAM Lpddr5 był domyślnie na 3200MHz i bez problemu ustawiłem max dla n100 czyli 4800MHz.
G9v1dcn.jpg

Sprawdziłem ten SSD wingctyp 500GB NGFF i całkiem nie najgorzej. Chociaż mówią, że pada jak ktoś używał jako HA w domu:
2Oewfuk.jpg
V66aukT.jpg
Kbnamak.jpg

No i dysk WD SN740 2TB do steamdeck migracja clonezillą bezproblemowa i jeszcze poszedł dualboot 50/50 z Windowsem 11. Śmiga dobrze:
6wdY9Cy.jpg
Rvvtjkk.jpg

  • Lubię to 8
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, drVanSteiner napisał:

 

 


Gdzie taką promocje dorwałeś?

 

Na mejla mi przysłali  ,  jako powrót do subskrypcji . 

Ja rak robię od dawna ze wykupuję np HBO na 1-2 miechy anuluję   biorę np Netflix na 1-2 miechy i powiedzmy ze po 6  miesiącach   HBO  daje mi promkę na 2  miesiące za 50% .... dla powracających .

To samo  mam właśnie teraz z Disney+  do września za 12.99 pooglądam co tam nowego weszło ,anuluje i pewnie na grudzień znowu dadzą promkę   XD

Link to post
Share on other sites
https://i.imgur.com/hnnsUkc.png

 

HY350 2.0 wyrwany za ~3stówki.

 

Jasność do oglądania w zaciemnionym pomieszczeniu więcej niż wystarczająca, wg. niezależnych testów 500-550Ansi (wg. producenta 580).

Nieco głośniejszy niż P30 którego mam już kilka miesięcy ale wciąż akceptowalnie.

Z plusów natywne FHD, precyzyjne elektryczne ostrzenie, dobre odwzorowanie barw i ogólna jakość obrazu.

Z minusów (widocznie jedynie na czarnym ekranie) nieco nierównomierne rozłożenie podświetlenia.

Czy polecam? tak ale to się rozwija w takim tempie, że nie wykluczone iż da się kupić coś lepszego w podobnych pieniądzach już teraz.

 

Dla potomnych:

Czego nie oczekiwać po tego typu sprzęcie?

W pełni funkcjonalnego, płynnego smarta. Jest YT, Netflix i nawet to działa, ale niektórzy mają ponoć problemy z Disneyem czy innymi aplikacjami.

No niby jest ten smart, niby działa ale lepiej od razu zainwestować w chromecasta czy coś podobnego.

 

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...