Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 5.10.2023 o 21:07, Krzysko napisał:

 

Miałem już wcześniej, niby świeża partia, nie zleżane ale tak szczerze to du*y nie urywają. Nie raz nie wiadomo kiedy i gdzie się dziurka zrobi albo przy ściąganiu potrafią się rozedrzeć w pół. Zanim zamówiłem te pierwszy raz to kupiłem wcześniej z innej firmy tego samego typu to nie potrafiły wytrzymać nie raz godziny na ręce. 

 

Jeszcze sobie zamówię kiedyś pomarańczowe, ponoć trochę "lepsze". 

Ja na warsztacie często korzystam z tych, jeszcze mnie nie zawiodły.

Link to post
Share on other sites
45 minut temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Jeden zegarek na lewą, 

Drugi na prawą rękę,

A trzeci ?

 

Nie, jeden dla siostry, jeden dla szwagra a jeden dla mnie. Prezent na 24 grudnia.

U Rosjan to było za wojny tak: czasy na lewą, czasy na prawą i czasy na nogę :D

Edytowane przez Gryphus
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, daryzda napisał:

Zakładali  kacapy [ bo nie byli to tylko Rosjanie ] i trzy cziasy na rękę. Mojego dziadka za oficerki jeden chciał życia pozbawić, ale na szczęście żandarmeria Polska w porę się pojawiła.

u mojego jak zobaczyli zegarek kieszonkowy to wyrwali razem z dewizką i kawałkiem butonierki.

9 godzin temu, ODIN85 napisał:

A Ty pewnie skarpetki dostaniesz:rotfl:

to i tak będzie dobrze :menda:

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites

Nieco odświeżę sobie kompa, a zarazem może nie będzie w końcu piekarnikiem. Składałem już w tym modelu u znajomych i bardzo mi się spodobała.

 

XLOuOkY.png

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 5
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
12 minut temu, gustine napisał:

podasz namiar na sklep ?

Pewnie, jeśli złamie regulamin to proszę tylko o info bez punktów, dobrze @BlackCoffe ;)

 

Jeśli jestem w Wawie, lub nieraz przejazdem u kolegi to zawsze zajeżdżam coś kupić, możliwa wysyłka. Facet zna się na tym, co robi. Idealnie dobiera koszule, garnitury itp.

 

Artjan, ul. Józefa Piłsudskiego 10A, 05-120 Legionowo

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...