Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 9.02.2023 o 21:00, BlackCoffe napisał:

Seniorka to mazda :rotfl:

A już myślałem, że użytkownik AudiAWX to seniorka :rotfl: 

Apropo tematu, miesiąc temu kupiłem RTX 3050 Zotac ( gwarancja 5 lat), po przesiadce z GTX 1050 Ti mega różnica w wydajności :D

 

 

pr_2022_1_27_12_7_0_276_03.jpg

  • Lubię to 4
  • Smutne 1
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, joker5513 napisał:

Poprzewracało się w du***h.... 

Kreowanie ciężką pracą szeroko pojętego dobrobytu dla swojej gawiedzi to przewracanie się w du***h?

 

Co innego gdyby to Rolex był, ale toż to zwykły smartfon tylko

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Inne czasy Joker, a to jak wychowuje swoje dzieci to jego sprawa. Nie ma się co wtrącać. Sam osobiście też byłbym przeciwko takim zakupom. Wolałbym by moje dziecko nauczyło się, że nie wszystko tak łatwo przychodzi i że na to trzeba zapracować, niezależnie od tego czy stać cię na Porsche czy ledwie wiążesz koniec z końcem. 

Porządne fundamenty są potrzebne, by dziecko szanowało pracę i innych ludzi.

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, joker5513 napisał:

Ja w wieku 13 lat mogłem okazjonalnie zadzwonić do znajomych ze stacjonarnego w domu...

Takie były czasy niestety, pamiętam pierwszego fona dostałem w wieku chyba 16lat żeby było jak się z domem komunikować jak byłem w szkole i była to poczciwa Nokia 3510i a teraz dzieciaki raptem 7-8 letnie wyciągają z kieszeni Iphone'a za kilka tysi i szpanują przed znajomymi mając gdzieś ile to kosztowało. A jak się zepsuje to kupią im nowy. Świat poszedł mocno do przodu, wszystko się pozmieniało ale czy na lepsze hmm o tym można by długo dyskutować....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale macie problemy.
Na komunię wszystkie dzieci dostały rowery czy zegarki a ja prawie nic bo matki nie było stać.
Ale miałem to w du**e bo się mogłem spokojnie położyć spać a nie zastanawiać czy ojciec znów wróci pijany i kogo dziś pobije.
Sam nie pije i się staram by dzieci wszystko miały.
Z jednym się zgodzę, mają na to wyje... i chcą więcej.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, GreQonE napisał:

Co innego gdyby to Rolex był, ale toż to zwykły smartfon tylko

Ale cena jak za Rolex prawie :P 

Mój pierwszy fon - Nokia 3310, ktoś pamięta jeszcze jaka podjarka była SMS-ami?

 

Dzisiaj iPhone kosztuje jak 20 letni, uzywany samochód, albo 15 letni i jeszcze jeżdzi z 10 lat conajmiej dopóki silnik nie poleci, a iPhone 3-4 lata jak dobrze pójdzie i co? Śmietnik.

Takie dzieci nie wiem czy kiedykolwiek docenią pieniądz jak dostają prezenty po 8000+, ale co mnie to obchodzi. Jakby mi kto dawał tez bym brał, jakby zasłużył taki dający usłyszałby „dziękuje”, jak nie zasługuje to biore i spadam :P 

Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, GreQonE napisał:

Kreowanie ciężką pracą szeroko pojętego dobrobytu dla swojej gawiedzi to przewracanie się w du***h?

Powinno być chyba latorośli :P 

 

Tak uważam że kupowanie 13 letniemu gówniakowi telefonu za 6 tys złotych to przewracanie sie w du***h. 

  • Lubię to 2
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, joker5513 napisał:

latorośli

tak, masz rację, pomyłka :D

 

Godzinę temu, Arnold napisał:

Nie chodzi o ilość zer tylko o co innego, może na to wpadniesz

no nie wiem xD

Tak jakby napisać że Skoda Fabia to jak Veyron, w du***h się poprzewracało, trzeba Dacie kupić xD

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, GreQonE napisał:

no nie wiem xD

Wiadomo, że kto pogatemu zabroni, ale jak sie w wieku 13 lat nauczy, że chce to ma czy tyle, czy tyle kosztuje to potem od portfela rodziców odciąć się gorzej niż od ****y :D:P

5 godzin temu, drVanSteiner napisał:

Jedyną słuszną rzecz dzisiajemoji1787.png

Najlepsze domowe, żadne kupne :P

 

8 zjadłem z dziurką :D 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, Arnold napisał:

le jak sie w wieku 13 lat nauczy, że chce to ma czy tyle, czy tyle kosztuje to potem od portfela rodziców odciąć się gorzej

To my Polacy jesteśmy przekonani o tym że taki telefon to produkt luksusowy, w większości innych miejsc na świecie jest to po prostu gadżet, na który większość ludzi nie musi wydać więcej niż 1/4 miesięcznej wypłaty, lub wziąć na kilka rat których nawet nie odczują

 

Różne są sytuacje materialne, każdy jest kowalem własnego losu, ale nie uważam że kupno podstawowego telefonu dziecku to jakaś nadmierna przesada - no może gdyby to był jakiś ajfon 15 pro max 2TB ze złota to można by stwierdzić że troszkę too much.

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...