Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Taka kompaktowa klawiaturka pod Steam Decka - gram w stareńkiego Max Payne'a i granie na joyach to mordęga a na Magic Keyboardzie niewiele lepiej, więc coś bardziej "gamingowego". Może też się dzięki temu skuszę na jakiegoś StarCraft Remastered lub coś innego o małych wymaganiach, w co wygodniej by się grało na klawie/ myszce i monitorze niż natywnie na decku (to mój jedyny sprzęt grający obecnie).

 

image.png.e08f8503b9c880e9fa64f3ab8342048a.png

Edytowane przez Cepheus119
  • Lubię to 3
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, wrobel_krk napisał:

Ja mam pod 40 to jakbym miał codziennie spac na kanapie to bym po 2-3 dniach już nie wstał - kręgosłup by padł

 

Nie powiem zdarzały się dni, że mimo młodego wieku wstawałem z kręgosłupem jakbym był pod 50-tkę. Na starość pewnie takie spanie przez tyle lat mi się odbije..:/

 

Wleciał Cyberpunk myślę, że odczekałem już dość i będzie to grywalne :D

HLBRh06.png

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 1
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, marik81 napisał:



 


Na rok w tej cenie??? Gdzie tak dają?

 

Tak

Na konsoli dają  :D

 

Miałem podstawowy abo (kupiony  też w promo ) jeszcze do czerwca 23 ,  to za przejście na Extra  dopłaciłem 89zl  z doładowania za 100zl .A doładowanie kupiłem w promo za 89zl  .

Takie kombo :rotfl:.

Ogólnie  abo extra jest teraz w promo za 300zl /12 miesięcy .

 

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, CrisPell napisał:

 

Nie powiem zdarzały się dni, że mimo młodego wieku wstawałem z kręgosłupem jakbym był pod 50-tkę. Na starość pewnie takie spanie przez tyle lat mi się odbije..:/

To  Ci powiem ze ten materac szybko zmienisz jak cię plecy bolą .Miałem takie coś i wymieniłem ostatnio na piankowy H5 .Nigdy wżyciu nie kupię już materaca na sprężynach .

Komfort spania na piankowym  bez porównania na plus  do  sprężyn .

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
16 minut temu, raiders napisał:

To  Ci powiem ze ten materac szybko zmienisz jak cię plecy bolą .Miałem takie coś i wymieniłem ostatnio na piankowy H5 .Nigdy wżyciu nie kupię już materaca na sprężynach .

Komfort spania na piankowym  bez porównania na plus  do  sprężyn .

Bolały jak spałem na kanapie, która na jednej stronie była twarda (oparcie), a na drugiej części się "topiło" . Teraz właśnie po przejściu na materac zyskałem właściwy komfort snu.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites
W dniu 24.11.2022 o 21:40, FeX napisał:

Dawno nie kupowałem żadnego źródełka.

Sprawdzimy dziada, bo mimo świetnego ratio cena/jakość nie jest to najbardziej rozchwytywany sprzęt, a w sumie powinien xD

Panie FeX coś by Pan napisał o tym sprzęcie bo się przymierzam do dac-a właśnie. 

Z góry dzięki 

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 26.11.2022 o 16:21, raiders napisał:

To  Ci powiem ze ten materac szybko zmienisz jak cię plecy bolą .Miałem takie coś i wymieniłem ostatnio na piankowy H5 .Nigdy wżyciu nie kupię już materaca na sprężynach .

Komfort spania na piankowym  bez porównania na plus  do  sprężyn .

Przecież to jest tak indywidualna kwestia, że nie ma w kwestii materaca pojęcia lepszy/gorszy...

Dla mnie gamechanger to kupno materaca sprężynowego z dwoma warstwami pianki z czego jedna to termoelastyczna. Spory koszt, ale ani piankowe ani sprężynowe nie dawały takiego samego komfortu :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...