Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

11 minut temu, Krzysko napisał:

@CrisPell ten uchwyt to montowany w kratkę wentylacyjną czy na przyssawkę? 

 

Przyssawkę z bodaj klejem silikonowym (trzyma się dobrze deski rozdzielczej). Do tej pory używałem na szybie. Tych na kratkę nie toleruję.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites



To moim zdaniem nie powoduje, że coś o kimś świadczy gorszego. 

Nie to miałem na myśli.
Mam wręcz odwrotnie. Dubbing sprawia, że nie umiem skupić się na filmie.
W bajkach jest genialny, ale jakoś w filmach nie do przetrawienia.
Polski dubbing jest po prostu sztuczny, wręcz irytujący, aktorzy źle dobrani, zła intonacja głosu do sytuacji. No i na koniec największa bolączką, widzisz twarz aktora, który krzyczy "noooooooo" i porównaj z twarzą, która krzyczy "nieeeeeeeeee".
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, marik81 napisał:

Mam wręcz odwrotnie. Dubbing sprawia, że nie umiem skupić się na filmie.

Jak zawsze wszystko zależy od produkcji, dystrybutora i tych co podkładają głosy. Akurat w najnowszym Hurassicu nic mi dubbing nie przeszkadzał i uważam, ze jest wszystko dopracowane, nie psuje dźwięku. W TV i tak zrobią lektora. Na Jurassic World 1 i 2 w kinach był tez dubbing, w Rakuten TV jest lektor i w TV.

Poza tym to wcale nie uważam, żeby lektor w kinie coś psom jakby dźwięk był dobrze zrobiony. Większość filmów na DVD czy blu-ray z lektorem, a teraz w streamingu ma zrypani dźwięk 5.1, a nawet stereo i tak samo dubbing, szczególnie starsze filmy i to jest cały ból. 

Ogólnie film bardzo fajny, mnóstwo akcji, ani przez minutę nie ziewnąłem na nim także warto zobaczyć. Szkoda ze jak stare Jurassic park są od razu w formacie 16:9, a nie na całą szerokość ekranu kinowego, jednak taka produkcja na tym nie powinna oszczędzać bo to tez robi wrażenie, a tak widać już paski u góry i dołu, a po bokach ciemno jak trochę jaśniejsza akcja w filmie, szczególnie widać na nocnych ujęciach.

 

Alan z starszych Jurassic park nieźle się trzyma i daje radę w brykaniu  :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...