Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

https://allegro.pl/oferta/mini-przylbica-maska-ochrona-oslona-usta-nos-etui-9573472413

 

Przyłbicę sobie kupiłem do nowej pracy.
 

Co prawda teoretycznie nie powinienem tego badziewia zakładać (przeciwwskazania zdrowotne, normalnie chodzę bez i nikt mi problemu nie robi), ale jestem w trakcie zmieniania pracy i nowy pracodawca wymaga zakrywania facjaty. Będę teraz w markecie pracował, dużo ludzi, więc może jednak lepiej nie kusić losu i się zabezpieczyć :)

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

@up, Noszę okulary, więc ze standardową przyłbicą może być problem. Z kolei zwykła materiałowa maseczka to dla mnie katorga, nie jestem w stanie normalnie funkcjonować w czymś takim. Zobaczymy, może nie będzie aż tak tragicznie jak mówisz...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przeraża mnie ta elektronika w sprzętach agd rtv nie długo to pralka będzie robić kawę, a mikrofala pranie.... I wszystko po wifi :)

 

A jak się coś zepsuje to trzeba szukać elektronika/informatyka ... A i tak wychodzi ze nie opłaca się naprawiać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Już takie sytuacje się zdarzały, inteligentne domy przecież już istnieją. Zresztą domy, w laboratoryjnych warunkach udało się zhackować samochód i mieć wpływ min na układ hamulcowy. A nie muszę mówić czym to się może skończyć.

Link to post
Share on other sites

Ma to też zalety. Mogę np. uruchomić program, którego nie ma w pralce/suszarce a jest w aplikacji, do tego nie ruszając się z kanapy.

Ja tak zmieniam rozmaite ustawienia w subwooferze, co prawda nie po wifi ale bt...w tym przypadku jest to kosmiczna wygoda, siedzę w fotelu lub na kanapie w trakcie słuchania i nie muszę, wstawać - lądować za klockiem i kręcić paluchami po pokrętłach... ekhm których i tak nie posiada. Wszystko co potrzebne jest w dedykowanej apce. Fajnie, że technologia idzie superowo do przodu.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Już takie sytuacje się zdarzały, inteligentne domy przecież już istnieją. Zresztą domy, w laboratoryjnych warunkach udało się zhackować samochód i mieć wpływ min na układ hamulcowy. A nie muszę mówić czym to się może skończyć.

Kiedyś  auta  kradli na wytrychy ,łomy  ,wybijane szyby  teraz   kradnie się auta  na blackboxy, game boy'a .. żądnych śladów ,hałasu .Po prostu złodziej podchodzi otwiera aut i odpala jak oryginalnego  klucza :)

 

Ostatnio były doniesienia ze hakerzy włamali  się do TESLI Model 3 .

 

Wiem ze takie czady  ,ale czy to na pewno dobre ? na pewno wygodne ..

Link to post
Share on other sites
Kiedyś auta kradli na wytrychy ,łomy ,wybijane szyby teraz kradnie się auta na blackboxy, game boy'a .. żądnych śladów ,hałasu .Po prostu złodziej podchodzi otwiera aut i odpala jak oryginalnego klucza :)

 

Ostatnio były doniesienia ze hakerzy włamali się do TESLI Model 3 .

 

Wiem ze takie czady ,ale czy to na pewno dobre ? na pewno wygodne ..

Jak będą mieli ukraść to i tak ukradną, bo jak sam zauważyłeś zanim pojawił się keyless też sobie radzili.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...