Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

ok, dzieki za fatyge której nie ma..... 7 postów nade mną, jest odnośnie "dział mi" ale w jaki sposób wam działa mimo że pytałem to juz nie ma odpowiedzi..... śmieszni jesteście.... bo pofatygowaliście się żeby napisać że "działa" ale juz nikt nie chce napisac w jaki sposób mu to zadziałało.... i pomysleć że to forum Benchmark....   kurka gdzie ci poważniejsi użytkownicy.... mi nie działa, i cały czas pisze 24 euro.... no ale że mi nie działa to juz pisałem 2 razy. dlatego temat olewam, skoro nikomu nie chce się napisać krótkiej instrukcji, ale chce się napisać że jemu działa....

Link to post
Share on other sites

ok, dzieki za fatyge której nie ma..... 7 postów nade mną, jest odnośnie "dział mi" ale w jaki sposób wam działa mimo że pytałem to juz nie ma odpowiedzi..... śmieszni jesteście.... bo pofatygowaliście się żeby napisać że "działa" ale juz nikt nie chce napisac w jaki sposób mu to zadziałało.... i pomysleć że to forum Benchmark....   kurka gdzie ci poważniejsi użytkownicy.... mi nie działa, i cały czas pisze 24 euro.... no ale że mi nie działa to juz pisałem 2 razy. dlatego temat olewam, skoro nikomu nie chce się napisać krótkiej instrukcji, ale chce się napisać że jemu działa....

 

Ja jakoś instrukcji nie potrzebowałem zrobiłem dwa kliknięcia. Wystarczy wejść z głównej strony jakbyś chciał normalnie kupić, zamykasz stronę i klikasz link: https://www.daemon-tools.cc/cart/buy_check?abbr=dtproAdv&period=0&coupon_code=Pro-GotD-19

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie wiem o co chodzi ale jakos klikając w twój link wszystko zadziałało..... dziwne, no ale inaczej tego sie opisać nie da....

 

edit:   twój link jest po prostu prawidłowy.... klikając w niego za każdym razem mam odrazu obraz na którym jest -50euro... dzieki jeszcze raz.

Edytowane przez Gregu82
Link to post
Share on other sites

NoRQoQb.png
Czytnik kart, bo stary wysiadł. Tym razem na USB 3.0 przetestowałem ostatnio kupioną kartę 128GB i taki wynik. Myślę, że warty tej ceny.
QESV79t.jpg


64bBWao.jpg
ozegpoJ.png

 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w końcu dotarł do mnie Samsung S10e. Wielkość chyba idealna, pierwsze wrażenie pozytywne, zobaczymy, jak się będzie sprawował. Mój pierwszy smartfon  :)

Edytowane przez adi777
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Są wersje gotowe pod butlę. A przeróbka wbrew pozorom nie taka prosta.

 

Kumpel przerabiał, myślałem, że dramatu nie ma. Dlatego właśnie, że są gotowe wersje na butlę i nie są drogie uznałem, że skoro chciało mu się bawić to nie było dużo roboty.

 

BTW mam chyba z 10 kartuszy do takiej kuchenki w garażu, bo kiedyś mocno przesadziliśmy z zakupem na jeden wyjazd. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...