Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@up jak zainstalujesz patch ~10GB to wszystkie gry x360 chodzą czy do każdej gry osobno patch 10GB? Półki co mam 150GB O.o updatów na XO w kolejce wiec mam nadzieje, ze chociaż to z głowy :P

Troche mnie strollować chcieli bo wysłali w pudle PS4 ale dotarl XO 

 

PS wiem, zdjęcie okropne :P

 

http://i.imgur.com/LxE8L6f.jpg

Edytowane przez bololabich
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

@up jak zainstalujesz patch ~10GB to wszystkie gry x360 chodzą czy do każdej gry osobno patch 10GB? Półki co mam 150GB O.o updatów na XO w kolejce wiec mam nadzieje, ze chociaż to z głowy   :P

 

 

Kurczę nie mam pojęcia, bardziej mnie martwi to że jak muszę pobrać aktualizację do Halo 5 to musi być płyta w środku albo coś źle robię :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kurczę nie mam pojęcia, bardziej mnie martwi to że jak muszę pobrać aktualizację do Halo 5 to musi być płyta w środku albo coś źle robię :P

Nie to tylko do instalacji z płyty ale maja takie głupie coś ze jak się instaluje z płyty to dodatkowo wyświetla jako update, zeby pobrać płyte jeślij jest porysowana i nie instaluje sie ok. Przynajmniej tak to u mnie wygląda.

Link to post
Share on other sites

Lavazza Crema Aroma - ciekawe gdzie kupione :-)  U Italianów czy u Polakuffff?  Bo jak u tych drugich to faktycznie jest czym się pochwalić. Nie każdego polaka stac na kawę od ... polaka hahahahha.

Sorry ale musiałem. Parlo molto bene italiano! Przemieszkałem w makaronii lat wiele i z podziwu wyjść nie mogę.

Podziwiam naszych którzy podniecaja się byle czym. Chłopaki (i panie o ile tu są)! Lavazza to szajsuś. Większośc kaw na allegro i po sklepach tu u nas lokalnie - tam u makaroników kosztuje grosze. Lavazza D'Oro - 1,19€ za 250g w Eurospinie. Lavazza Rossa (czerwona) 0,89€ za 250g w Lidlu :-)  hahaha.  Sorry chłopy i panie ale musiałem lekko uswiadomić naród nasz ...

Kroją Was na te kawy ile wlezie. Ludzie. Przestańcie się nabierać!  Rekordzista na allegro miał Lavazzę złota po 29,99zł za 250g!

Ta kawa w Conadzie kosztuje równe 1,49€!!!!!!!!  Jak się pojawi od czasu do czasu w Eurospinie to jest po 1,29-1,39!

Przestańcie ich dorabiać!

Link to post
Share on other sites

Tak czytam Twoje posty wszystkie i muszę stwierdzić, poproscić grzecznie, żebyś następnym razem nie opuszczał kolejnego spotkania na terapii, siedząc w tym czasie na forum, zamiast na kozetce.

Edytowane przez bialyboski
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...