Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Corshe! Przybij piątkę!

Co prawda mam większą siostrę, czyli Merivę, ale i tak prawie to samo. Zazdraszczam klimatronika. U mnie bieda klima z pokrętełkami trzema.  :D I kierownicy też zazdroszczę. Muszę u siebie wymienić tą biedę, bo mam co prawda multifunkcję, ale nie skórzaną, tylko zwykłą. 

Link to post
Share on other sites

dzisiaj transakcja zfinalizowana

 

Woo witam w klubie. Jaki silnik?

 

Corshe! Przybij piątkę!

Co prawda mam większą siostrę, czyli Merivę, ale i tak prawie to samo. Zazdraszczam klimatronika. U mnie bieda klima z pokrętełkami trzema. :D I kierownicy też zazdroszczę. Muszę u siebie wymienić tą biedę, bo mam co prawda multifunkcję, ale nie skórzaną, tylko zwykłą.

Myślałem, że prędzej wolisz auto zmienić. Do dzisiaj pamiętam jak narzekałeś na Merivę przy tym co jeździłeś L-ką. :]

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

@CyborgDE

 

Oblukaj amazon.co.uk (Brytyjski) wiekszość gier PS2 maja taniej niż ebay, ogólnie na PS2 tanie tam są, nawet taniej będziesz miał niż ze szwabskiego amazona bo za wysyłke do całej EU dopłacasz tylko 0.20 funta.

Dzięki również, skorzystam na pewno. Bo mam malutko gierek :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

+ soundbar Samsung HW-K450
 

 

Wolałbym już oglądać bez dźwięku.... :D


A ja dzisiaj zaproszony do sklepu po rozpatrzeniu reklamacji badziewnych butów wymieniłem je na kolejne badziewne buty:

http://i.imgur.com/Q3ayKrTh.jpg

 

 

Te czarne pomimo tego, że totalnie gówniane to są genialne do jazdy samochodem. Prawie jak Adidas Porsche Dizajn S3.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

#up

 

Jaka cena oraz gdzie kupiona jeżeli można wiedzieć?

3.700. Kupiłem na allegro od avasilyev.

W tej chwili wszystkie wycofał z allegro bo nie wyrabiają z wysyłkami, (się nie dziwię, kopacze taczkami kupują, a tylko u niego normalne ceny :D) z tego co mi wiadomo. Moja, jak wiele innych dotarła, ale na pclolu już faceta od oszustów i złodziei wyzywają :) Choć nikogo nie oszukał do tej pory.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wolałbyś chodzić boso?
 

 

Ostatnio często chodzę boso, bo mi wygodniej.

 

A co do samej przystawki pod telewizor, to miałem okazję posłuchać wyższego modelu - ten lampowy 750 coś tam. I serio, lepiej oglądać bez dźwięku albo z głośników telewizora.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...