Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Znajomy ma Siedler von Catan ze wszystkimi rozszerzeniami. Ostatnio to wszystko sortowaliśmy, bo było wszystko pomieszane.  Doszło to tego, że trzeba było na infolinie dzwonić, żeby nam nieco pomogli z odpowiednim przydzieleniem elementów do odpowiednich pudełek, tyle tego jest.  :D Posortowane jest, teraz tylko czekamy na okazję, żeby zebrać ludzi i usiąść wieczorem. 

Link to post
Share on other sites

Nówka w cenie używki- 129.  :]

http://i.imgur.com/xsRFxpQ.jpg

+

http://44ai1j3n87jt1hnuxs1vxzxa.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/gui-cache/image/Battlefield-SteelBook-outside1.fit-to-width.431x431.q80.png

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

@@Magdalenka, U mnie nie ma takich problemów. Kilka razy zamawiałem delikatne rzeczy i jakieś szkło paczka zawsze w idealnym stanie.U mnie jest taki mały obszar ze jak go załadują w terminalu to jeździ i rozdaje, nie ma przerzucania paczek między samochodami.

Link to post
Share on other sites

@@Magdalenka, U mnie nie ma takich problemów. Kilka razy zamawiałem delikatne rzeczy i jakieś szkło paczka zawsze w idealnym stanie.U mnie jest taki mały obszar ze jak go załadują w terminalu to jeździ i rozdaje, nie ma przerzucania paczek między samochodami.

Zazdroszczę, do mnie dotarła obudowa niby dość pancerna corsair 500R cała powyginana. Gumki z podstawki 3 na 4 latały po kartonie, a boczny wentylator 200mm buczał ucierając się o wgiętą kratę w "okienku" :D

 

Uszkodzili mi też dwa razy wd redy(chyba że wd z serwisu odsyłało mi popsute).

Na DHL się tylko nie zawiodłam w Polsce.

Edytowane przez Magdalenka
Link to post
Share on other sites

Ja też sobie chwalę bardzo DHLa. Porównując do innych firm, to DHL w moich okolicach wypada najlepiej. Robię zakupy głównie przez internet i jeszcze nic nie dotarło do mnie uszkodzone, a opóźnienia paczek przez 4 lata mógłbym policzyć na palcach jednej ręki i nie było to więcej jak jeden dzień obsuwy.

No i jak mnie nie ma w domu mnie ani sąsiadów, to sobie na poczcie mogę odebrać na następny dzień. Ogólnie bardzo sobie chwalę. Poza DHLem podobną opinię mogę wystawić tylko poczcie, która działa równie dobrze. Za to FedEx i UPS już parę razy się spóźnili nawet o kilka dni.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...