Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Medaal ma niby dwie strono bo ludzie stojący za obrazkami myślą, że gracze są dymani na kasę przez ggraczy robiących preordeery, dlc dupereelee uje mmujee dzikie węże.

 

Ja uważam, że rozwój grafiki, fizyki, wielkość światów/poziomów w grach (większe dev teamy) i marketing kosztują więcej i to było nieuknione + zaawsze chhciwość inwestorów.

 

 

 

Druga opcja jest taka, że każdy ma swoje upodobania, kryteria oceniania itd

Jeżeli ktoś godzi się kupić grę (w tym przypadku wiedząc jak działa)wiedząc, że jesst kilka błęgów, które w moim odczuciu ani trochę nie zmmniejszyły frajdy z grania to oznacza, że jest człowiekiem, który dokonał swojej śświadomej decyzji.

 

Jednemu pasuje siorbać herbe, a drugi popija małą czarną, aale czy to oznaacza, że mammy ssobiee skakać do gardeł?

 

I takie przemyślenie się nawija...

Do marzenia, gdzie na stacji kosmicznej w stanie nieważkośości palę blaancika dodałbym dzień w którym wszyscy wrzuciliby na luz i razem zapalili :v

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli jednak zobaczę kolejny film/obrazek z cyklu "No pre-orders" to istnieje duże prawdopodobieństwo, że trochę zwymiotuję sobie do buzi.
Staram się zrozumieć pre-orderowców ale cały czas nie potrafię. Jakie korzyści, poza szansą otrzymania niedorobionego gówna, niesie ze sobą pre order? Praktycznie zawsze w dniu premiery pojawiają sie recenzje, po których wstępnie wiadomo czy gra do czegoś się nadaje. Po co płacić twórcom z góry za nieukończony produkt? Jedyny racjonalny argument to, by wspomóc mniejszych developerów. Po co karmić molochy takie jak EA czy Activision? Nie mam pojęcia. Raz naciąłem się na pre-order z Cod black ops i przez pierwsze kilka tygodni praktycznie nie dało się grać w multi. Nigdy więcej. Ale to tylko moje zdanie, każdy dysponuje swoimi pieniędzmi po swojemu i nic mi do tego.
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Jeśli grę, którą i tak na pierdylion procent kupię, mogę mieć taniej lub z jakimś bonusem, to dla mnie jest to wymierna korzyść. Jeszcze ani razu nie żałowałem pre-ordera, głównie dlatego, że kupuję w ten sposób jedynie gry, na które czekam od dawna.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...