Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

mandat sa spozywanie lecha shandy , 50 zł . to jest wogole alkohol ?

 

Bylo sie klucic, to praktycznie alko nie ma

no to muszę was zmartwić - niestety i tego nie wolno

 

wg ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi - "Napojem alkoholowym w rozumieniu niniejszej ustawy jest produkt przeznaczony do spożycia zawierający alkohol etylowy pochodzenia rolniczego w stężeniu przekraczającym 0,5 % objętościowych alkoholu."

 

A te napoje maja ok 2,5 % alco

 

żeby nie było off-top-a

 

TP-Link TL-WN751ND - dla kolegi

Edytowane przez wrzesi0
Link to post
Share on other sites

50 zł dostalem poniewaz nie piłem lecz trzymałem otwarta butelke w dłoni , usiłowanie spozycia , smiałem sie sam z siebie , w gazetach motocyklowych robili testy to po takim lech shandy poziom w wydychanym powietrzu po 15 minutach od spozycia wynosi 0 , u kilku osob robili testy , ale coz na przyszlosc bede wiedział , i co z tym prezentem ? co byscie zaproponowali ?

Link to post
Share on other sites

a co dziewczyna lubi ? jakieś zainteresowania ? jak grać i oglądać filmy to poszukaj fajnej gry w którą "razem" możecie grać, coś w stylu The Walking Dead jak masz ps3 to Heavy Rain opartego na bardziej na interaktywnym filmie, może pomysł głupi ale może się spodobać .

Link to post
Share on other sites

http://backtrack.pl/wp-content/tl_wn722n.jpg

 

Kupiłem do nowej budy Gladius M40 , antenkę WIFI TP-Link-a WN722N , mimo tego sterownik beta się znalazł pod Windows 8 :D

 

Także klawiatura MT1240W SREBRNO-CZARNA

 

http://images.kangoo.pl/11309758/10121/large/klawiatura_cienka_usb_mt1240s_srebrno_czarna.jpg

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...