Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

ile by się RAM/Rdzeni  nie miało system jest na tyle badziewny że zawsze telefon zamuli.

 

Od 1,5 roku używam HTC One M8. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby przy czymkolwiek zamulił, lub się zawiesił. Mając dłuższą styczność z S5 należącym do mojej rodzicielki mam na jego temat podobne zdanie. W przypadku mocnych czterordzeniowych lub lepszych andków raczej nie doszukiwałbym się winy po stronie sprzętu. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Od 1,5 roku używam HTC One M8. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby przy czymkolwiek zamulił, lub się zawiesił. Mając dłuższą styczność z S5 należącym do mojej rodzicielki mam na jego temat podobne zdanie. W przypadku mocnych czterordzeniowych lub lepszych andków raczej nie doszukiwałbym się winy po stronie sprzętu. 

Zgodzę się, lecz na moje użytkowanie niestety dziwnie telefony szaleją. 

Posiadałem S3 flagowca/ S4 mam do dzisiaj/  Xperie Z1/Z2/Z3/Z5 

telefony wysiadały po dłuższym użytkowaniu. Każda kolejna aktualizacja jak by muliła telefon po czasie. 

Dlatego teraz padło na Iphon-a z czystej ciekawości, czy faktycznie mają dobre systemy jak i aparaty. 

 

Dodam

że po za kilkoma programami do foto/ fb i sms, częste dzwonienie, email . 

Czyli nic nadzwyczajnego

Edytowane przez k3m0t
Link to post
Share on other sites

 

 

Ladowarka juz w kieszeni ma sie rozumiec  ;) A jak nie dzisiaj to za pol roku

 

Fakt, jest to minus, powerbank będzie zamówiony zamiast ładowarki :P

za półtorej roku już coś innego kupię:) 

Edytowane przez k3m0t
Link to post
Share on other sites

Po prostu Androida trzeba UMIEĆ UŻYWAĆ. To jest system o niezwykłych możliwościach... w końcu otwarty. iPhone 6s jest super, nie powiem, miałem z nim styczność przez cały dzień. iOS ok, ale bardzo ograniczony, okrojony. Mam G3 i G4. Obydwa telefony są ultra płynne. Na G3 mam Custom ROM'a na bazie Marshmallowa, a na G4 stockowego Marshmallowa :) iPhone'y są dla ludzi, którzy potrzebują po prostu telefonu, prostego (nie dla mnie) w obsłudze i szybkiego. Android - dla developerów, programistów, ludzi kreatywnych (ogromne możliwości personalizacyjne) itp. itd. 

Taki mały OFFTOP :P

Link to post
Share on other sites

Co można dopasować do własnych potrzeb na androidzie, czego nie można na iOS? Pytanie całkiem poważne.

 

Chodzi tu bardziej o możliwość ingerencji w sam system. Przykładowo, na Androdzie możesz zablokować dostęp do aplikacji/zdjęć hasłem, używając do tego aplikacji. iOS to zamknięty system, który nie pozwala żadnym aplikacjom na dokonywanie takich zmian. Instalując nową klawiaturę na iOS możesz pożegnać się z możliwością korzystania z dyktowania - system nie daje dostępu do tego elementu żadnym zewnętrznym aplikacjom. Nie możesz też spersonalizować lock screena (np. dodając pogodę). Przykładów jest naprawdę wiele. Oczywiście większość ograniczeń można ominąć, instalując Jailbreaka, ale ja się w to nie bawię.

 

Coś kosztem czegoś, ja mimo wszystko wolę swojego iPhona - nic nie muli, a system jest bardzo dobrze zabezpieczony (patrz. Apple vs. FBI).

Edytowane przez kacperq
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Po prostu Androida trzeba UMIEĆ UŻYWAĆ.

 

Skłaniałbym się raczej ku stwierdzeniu, że w przypadku czterordzeniowców z 2GB RAM'u i wyżej (dwurdzeniowe Androidy mulą i to czasem dość niemiłosiernie) wystarczy używać głowy i sceptycznie podchodzić do powiększania penisów oraz milionowych spadków od dalekich krewnych z Uzbekistanu.

Link to post
Share on other sites

Kubuś73 widziałem wiele screen'ów ze zmodyfikowanymi iPhone'ami, ale zapewne wiąże się to z Jailbreakiem = utrata gwarancji

Na Androidzie możesz wszystko sobie dopasować do własnych potrzeb bez root'a :)

nie znam sie = wypowiem sie

 

robisz restore i gwara wraca - CUDA

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...