Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Przecież są...

 

@Down

 

Tobie chodzi o dokanałowe. Niby podobne, ale jednak nie do końca :)

 

Na tym polega myk, że pchełki za 30zł potrafią zagrać bardziej otwartym i szerokim dźwiękiem niż doki, a kwestia aplikacji do ucha to już bardzo indywidualna sprawa.

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Coc, słuchawki dokanałowe wypadają przez niedopasowane tipsy. Wystarczy je wymienić na inny rozmiar/model, który Wam bardziej odpowiada. Do wielu doków w zestawie dołącza się kilka dodatkowych par różnego rodzaju tipsów.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Dzięki panowie za pomoc. Jednak Android się trochę zmienił od 2.3.7, którego miałem na X8. %-)

 

@Lukson

 

Będzie trzeba, ale nie jestdla mnie to tak piorytetowa kwestia jak zabezpieczenie wyświetlacza. :P

 

BTW jak to jest teraz z Rootowaniem? Trzeba łamać bootloadera?

Link to post
Share on other sites

Kupiłem dwa uchwyty do monitorów, klawkę ... tylko standardowo jak to Morele.net poleciało ze mną kulki - XXI wiek i ponad tydzień czasu czekać na realizację zamówienia?
Brak aktualizacji statusu, dodzwonić się nie idzie - standardowa olewka klienta  :[ Oczywiście według morele termin realizacji właśnie się skończył - zaktualizować statusu nikt nie łaska, w takim układzie skoro paczka za pobraniem to może by tak odmówić przyjęcia? Normalnie brakuje już mi  sił na te Morele - już kij z tym że tydzień czekałem, najbardziej wkór@#$ jest to że zero kontaktu, zero jakiejkolwiek dobrej woli ze strony Morele - czy to zamówienie za 1k zł czy za 15k zł zawsze to samo - zawsze walenie w uja z terminem realizacji, wiecznie zajęte telefony - dość. Ostatnia próba zakupu w tym pseudo-sklepie z mojej strony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Skoro zawsze to samo to nie wiem dlaczego ciągle korzystasz z ich usług, zwłaszcza, ze jest wiele konkurencyjnych sklepów z obsługą na niebo lepszym poziomie.
Tak panie mistrzu - tylko gdzie te sklepy? 
Ergotron LX - normalnie wysyp sklepów ...  ;) 
Czas się przerzucić na Niemcy, bo w tej "cebulolandi" już nic nie idzie kupić - szlag mnie zaraz trafi .... ciekaw jestem jak ja teraz zlecenia wykonam bez szkiełek ... a głupi wierzyłem że w tydzień dadzą radę sciągnąć towar - trzeba było z Amazona brać i pieprzyć tą PL, FV kosztowaą itd. bo finał jest taki że stracę znacznie więcej niż te zamówienie całe było warte. Nigdy więcej  :/
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki panowie za pomoc. Jednak Android się trochę zmienił od 2.3.7, którego miałem na X8. %-)

 

@Lukson

 

Będzie trzeba, ale nie jestdla mnie to tak piorytetowa kwestia jak zabezpieczenie wyświetlacza. :P

 

BTW jak to jest teraz z Rootowaniem? Trzeba łamać bootloadera?

 

 

Wyświetlacz jest (chyba) ze szkła i nie łapie rys. Co innego plastik na tyle obudowy. Po tygodniu wygląda jakby zaliczył ostrą docierkę papierem gradacji 100. Baa nawet paznokciem go zarysujesz. Dlatego szkło/folia na tył w tym telefonie to podstawa. 

 

Root na chwile obecną = odblokowanie bootloadera a to = brak DRM i gwarancji. 

 

 

Wgraj sobie czysty ROM bez brandingu i będziesz do przodu 1GB powierzchni w pamięci

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...