Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

"Czesiek" czasem bywa irytujący, racja. No ale bez przesady, ludzie... Idę o stówę, że gdyby to samo (to z plakatem) napisał ktokolwiek inny z zielonych, czerwonych czy purpurowych, Dodo nie pisnąłby słówka o tym ;).

Edytowane przez krzesuo
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

HDMI i NV też ma swoje bolączki, ale podobno sterowniki to poprawiły.

Fakt jest lepiej niż rok temu ale nadal są cyrki z wywróceniem odświeżania po hdmi, zamiast 60hz jest 59hz acz idzie to zmienić inspektorem wymuszając tryb by stery używały cały czas maksymalnego dostępnego dla danego ekranu odświeżania przy natywnej rozdzielczości.

Link to post
Share on other sites

40mm jest bardzo dobrym obiektywem, bardzo polecam (miałem 50mm 1.8, bez porównania). Gripa nie sprzedawaj, tym bardziej, ze masz to wszystko w atrakcyjnej cenie. 

 

Sam musiałem przełknąć kupno BG-E7

operowałem w kwotach ceny zakupu, samemu jak już to się bawię sigmą art 50/1.4 lub nikkorem 35/1.4g a dokładać można ciągle..

50/1.8 (cena)*2 = 40/2.8..

..40/2.8 (cena)*1,5 = 50/1.4 usm... itd ;)

 

...a odnośnie gripa to dla mnie on jest niepraktyczny no i po używaniu aparatu z przypiętym gripem już po godzinie potrafi odpaść ręka, dlatego wolę akumulatorek mieć na zapas w kieszeni i wielki problem z głowy :)

Link to post
Share on other sites

 

 

a odnośnie gripa to dla mnie on jest niepraktyczny no i po używaniu aparatu z przypiętym gripem już po godzinie potrafi odpaść ręka, dlatego wolę akumulatorek mieć na zapas w kieszeni i wielki problem z głowy

 

A gdybym Ci powiedział ze mam duże dłonie? 

Link to post
Share on other sites

A gdybym Ci powiedział ze mam duże dłonie? 

Dodo gdybyś miał 13h zlecenie foto to uwierz mi że pozbył byś się z body wszystkich dodatków czytaj - grip ;D 

 

Kupiłem ostatnio stoliczek do laptoka. 

Edytowane przez QubaKpl
Link to post
Share on other sites

Dlaczego na sile chcesz mi wcisnąć ze 450gram bedzie problemem, skąd wiesz ile trwały moje sesje? Fakt ze nie mam w profilu "Dominik Photogaphy" nie znaczy ze używałem aparatu 10min dwa razy w tygodniu... 

 

IMO 7d jest bez gripa niewygodny, mały i bleee 

Link to post
Share on other sites

Dlaczego na sile chcesz mi wcisnąć ze 450gram bedzie problemem, skąd wiesz ile trwały moje sesje? Fakt ze nie mam w profilu "Dominik Photogaphy" nie znaczy ze używałem aparatu 10min dwa razy w tygodniu... 

 

IMO 7d jest bez gripa niewygodny, mały i bleee 

Zluzuj pasek, ja piszę na lajcie a nie wciskam. Sugerując się wstawianymi zdjęciami twoimi na forum myślałem że nie zajmujesz się tym zawodowo. 

Edytowane przez QubaKpl
Link to post
Share on other sites

 

 

Sugerując się wstawianymi zdjęciami twoimi na forum myślałem że nie zajmujesz się tym zawodowo.

 

Nie muszę zajmować się tym zawodowo aby trzymać w rekach aparat cały dzień. 

 

 

 

Patrząc na Twoje zdjęcia Steven-em Meisel-em tez nie jesteś.

Link to post
Share on other sites

 

 

aroganta.

 

Słyszę co mówisz ale się nie zgadzam. 

 

Kolega kupił aparat w dobrej cenie w zestawie z gripem, mowie świetnie. Moim zdaniem grip poprawia ergonomie, sa osoby z większymi dłońmi a model o którym mowa jest dość mały. 

Przychodzi fotograf i mówi,  ze nie miałem aparatu w rekach wystarczająco długo aby mieć zdanie na ten temat. w kolejnym poście, ze patrząc na moje zdjęcia wnioskuje ze jestem amatorem. 

 

I to ja jestem ignorantem.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Słyszę co mówisz ale się nie zgadzam. 

 

Kolega kupił aparat w dobrej cenie w zestawie z gripem, mowie świetnie. Moim zdaniem grip poprawia ergonomie, sa osoby z większymi dłońmi a model o którym mowa jest dość mały. 

Przychodzi fotograf i mówi,  ze nie miałem aparatu w rekach wystarczająco długo aby mieć zdanie na ten temat. w kolejnym poście, ze patrząc na moje zdjęcia wnioskuje ze jestem amatorem. 

 

I to ja jestem ignorantem.

Proszę znajdź zdanie w którym mówiłem że jesteś amatorem ? Raczej chodziło mi o to że nie zajmujesz się fotografią reportażową (sugerując się oglądanymi zdjęciami zamieszczonymi przez Ciebie na forum) gdzie zlecenia przykładowo trwają po 12h z małymi przerwami. Przy dokładaniu dodatków do body które i tak swoje waży grip nie jest zbytnio dobrym pomysłem według mojego zdania jak i np vieworld. Wiem że poprawia ergonomie ale i jest ciężki... Pozdrawiam

Edytowane przez QubaKpl
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Proszę znajdź zdanie w którym mówiłem że jesteś amatorem ? Raczej chodziło mi o to że nie zajmujesz się fotografią reportażową

 

 

źle Cie zrozumiałem, przepraszam. Wyciągnąłem błędne wnioski.

 

 

 

 

//e

PS Często mogę tak reagować ponieważ łatwo wyciągnąć błędne wnioski z rozmowy przez internet, po pierwsze Was nie znam osobiście po drugie brak tu mowy ciała, gestów itp. Każde napisane zdanie może być różnie interpretowane.

Edytowane przez dodo
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...