Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Masz już czy dopiero zamówiłeś?

Napisz coś na jego temat. Warto czy nie? Bo chce coś kupić na dłuższe wypady a do Camelbacka to ledwo dętka, portfel, itp. się mieści.

 

Kupiłem w Intersporcie w Opolu. Deuter robi dla nich model, który nazywa się Rocket Exp Air, ale jest on identyczny z tym, który wrzuciłem w fotkach - Race Exp Air (tylko nazwa inna). Normalnie kosztuje on jakieś 300 zł, ale Intersport ma cenę 250.

 

Plecak bardzo wygodny. Ma dosyć szerokie ramiączka siatkowe oraz oparcie pleców na siatce, odizolowanej od przestrzeni ładunkowej plecaka dzięki czemu równo rozkłada ciężar. Wentylacja 10/10. Posiada: siatkę na kask; żółty, odblaskowy pokrowiec przeciwdeszczowy; stelaż z jakiegoś kompozytu albo aluminium, który zakrzywia plecak w taki sposób, że doskonale leży on na plecach podczas jazdy na rowerze; zamek rozszerzający komorę główną; w środku kieszonka na drobnicę; na zewnątrz kieszonka z przegródką oraz zaczepem na klucze; na zewnątrz 2 siateczkowe kieszonki na butelki.

 

Ogólnie przeczytaj sobie to: http://www.forumrowerowe.org/topic/116644-plecak-deuter-race-exp-air-subiektywna-opinia/

 

Jeśli masz jakieś pytania to pisz.

 

PS. Bukłaka nie ma w zestawie. Trzeba go dokupić samemu (2 lub 3 litry). Producent deklaruje, że 3 litrowy mieści się w tym plecaku.

 

PS2. Do plecaka wchodzi mi spokojnie: bluza, dętka, jakieś klucze, telefon, portfel, kurtka przeciwdeszczowa.

Edytowane przez mi96
Link to post
Share on other sites

Póki co zostanie BQ, ale tak jak pisałem - jeśli zrobię sobie prezent na trzydzieste urodziny w postaci Haswell'a ( a pewnie zrobię) to w środku wyląduje jakaś krowa :P  Na chwilę obecną przychylam się w stronę Silver Arrow SB-E.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...