Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 15.09.2024 o 08:02, Gryphus napisał:

@anemus ThermalGrizzly Kryonaut Extreme daje zawsze na swój procek i to jest jedna z najlepszych past termo. Myślałem nad ciekły metalem ale nie nakładałem i wolę nie ryzykować. Z kryonauta extreme będziesz zadowolony.

Tak też zostało po testach na CPU ale na GPU został Honeywell.  Dziwne to ale wygrzewałem 24h na każdym.

Tak czy siak dawno lapek taki cichutki nie był 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pany... Kategoria express do kawy. Nie wiem ... Jakieś 3 do 4 tysi.
Bo mam wrażenie że jestem ostatnim dinozaurem czy innym jaskiniowcem który nie posiada takowego sprzętu.
A że urodziny żony niedługo, to by może taki narzędź jej sprezęcił. Tylko co? Siemens?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zobacz to, sporo wyjaśni. Unikałbym Siemensa.
Jura jest na lata, nawet te małe modele ale niewyjmowany zaparzacz może odstraszać.

Zobacz to, sporo wyjaśni. Unikałbym Siemensa.
Jura jest na lata, nawet te małe modele ale niewyjmowany zaparzacz może odstraszać.

Zobacz to, sporo wyjaśni. Unikałbym Siemensa.
Jura jest na lata, nawet te małe modele ale niewyjmowany zaparzacz może odstraszać.

Zobacz to, sporo wyjaśni. Unikałbym Siemensa.
Jura jest na lata, nawet te małe modele ale niewyjmowany zaparzacz może odstraszać.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
Pany... Kategoria express do kawy. Nie wiem ... Jakieś 3 do 4 tysi.


Wiadomo, że poleca się to co samemu się posiada i jest się z tego zadowolony. Sam mam Melitte F630. Kupiłem ze względu na przygotowanie dwóch kaw mlecznych jednocześnie. Łatwe zmienianie proporcji mleka, kawy i mocy kawy. Zdecydowanie lepiej niż w Siemensie szwagierki. Dużo gotowych przepisów. Wyjmowany zaparzacz, łatwe czyszczenie. Gdybym miał kupować drugi raz, zdecydowanie kupiłbym ponownie.



  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

@ODIN85jak możesz wspierać tego raka... :O Już pomijam, że gra jest krapem niewartym uwagi (bo o gustach się nie rozmawia) ale W PRZEDSPRZEDAŻY i jeszcze tym się chwalić.

Edytowane przez Rebelmind
Link to post
Share on other sites

@ODIN85

Nie tylko nie popieram, a wręcz potępiam - gdzie praktycznie w każdym innym przypadku nie wtykam nosa w nie swoje portfele. Żadnych pre-orderów, z definicji a już szczególnie od Blizzarda. Karmisz tego raka. 

 

Głównie za to co zrobili z tytułem mojego dzieciństwa. 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czwórkę kupiłem jakoś niedługo po premierze ale tylko dlatego, że był to halfprice. Pograłem chwilę znudziło mi się szybko.

 

Jakoś ostatnio robiłem kolejne "podejście" licząc ze po kilku sezonach poprawili znacznie tematy no i niestety cały sens grywalności tego typu  h'n's czyli engame dalej jest oklepany i monotonny... szybko się nudzi, grać można "na pamięć", nie dzieje się kompletnie nic co by zachęcało do casualowego "popykania" sobie w tą gierkę.

 

Dla kogoś kto gra pierwszy raz i przechodzi fabułę gra na 30-40h, przy skipowaniu fabuły kolejne sezony nie przynoszą zbyt wiele, w każdym razie nie na tyle aby gra się nie nudziła po kolejnych 5-10h.

 

IMAO DLC w postaci nowej postaci, kawałka mapy i fabuły czy mercenaries znowu nie wniesie zbyt wiele do clou tematu jakim jest endgame.

 

Najlepiej chyba obrazuje to ten piękny rozstrzał między "reckami" a rzeczywistością.

 

Przechwytywanie.jpg

Link to post
Share on other sites

@pendzel_3nie wyzywaj wróbli od much!)

 

No D4 dla mnie najlepsza gra ostatnio. Wszystko zależy co kto lubi.

Ten sezon wg mnie najlepszy po zmianie itemizacji. Poprzednie grałem 2-5 tygodni. W tym sobie chyba już 10 build testuje. Na plus wg mnie teraz szybka lvl do endgame. Często wypadają mytici itp

 

A zarobili bilion dolców już na tej grze w tym 150mln na skórkach - co mnie dziwi. No i ta gra była w game passie. Byla darmowe 2 tygodnie chyba przed startem na próbę. Więc w ciemno mało kto kupuje.

 

https://www.techspot.com/news/104727-microtransactions-fuel-revenue-run-diablo-iv-crosses-1.html

 

No ja kupiłem dodatek bo tyle h co zrobiłem w tej grze. Więc dostałem kota i jakaś skórkę. Ale żeby płacić osobno za skórki w grze płatnej to nie dla mnie. Jak była gra darmowa i chciałem deweloperow wesprzeć to się kupiło np w gwincie.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Po chirurgicznym usunięciu ósemki

https://zapodaj.net/plik-qkL8Hs2TC7

 

I przy okazji - zaoszczędziłem między 1000 a 1500 zeta, bo usuwałem na NFZ. I też mega fart, bo w pierwszym gabinecie, do którego się dodzwoniłem, wyznaczyli mi termin na 24 X (muszę odwołać), gdy dodzwoniłem się do drugiego, termin wyznaczyli na dziś - czyli czekałem równy tydzień.

  • Smutne 1
  • Że co, proszę? 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...