Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts




Dotarła termowizja naprawdę fajny sprzęcik za te 360zł.


Taki termowizor idzie z każdym telefonem, kompem czy jak?
Znaczy nie wiem o co pytam, ale to mobilne czy stacjonarne...
Pójdzie i z szajsungiem i Huawei i na kompie...?

Link to post
Share on other sites




Taki termowizor idzie z każdym telefonem, kompem czy jak?
Znaczy nie wiem o co pytam, ale to mobilne czy stacjonarne...
Pójdzie i z szajsungiem i Huawei i na kompie...?


W zasadzie tak to działa przez OTG jest kilka aplikacji do wyboru podpinasz i od razu jest podgląd po kalibracji. Na kompie cóż trzeba kombinować z podłączeniem na jakimś przedłużeniu z adapterami, ale też działa, bo sprawdziłem pod steam deck z odpalonym Win11 generalnie soft tutaj: https://xinfraredx.com/pl-pl/pages/download-center

d470f5b89e7c28069f7824c2dad17460.jpg

Wysłane z mojego Oneplus 11 5G przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Cena do negocjacji na olx, ja proponuję cenę mniejsza o 15 procent, też nie wiem jaki stan czy śmierdzi fajkami ogólnie etc. Zdjęcia są kiepskie. Ogólnie kwota z mojej strony na rozpoczęcie negocjacji.
Gość odpisuje że nie robi prezentów i żebym dozbierał. To sobie daruje jednak.. zakupy. Wiem że różnie jest ale po co dają wtedy cenę do negocjacji.
 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zakrętarka Milwaukee M12 FID-0 z bateryjką, tron ze stelażem podtynkowym Cersanit, akumulator 4Ah do regeneracji (2Ah gratis :wariat:), ładowarkę Ryobi używaną za 3 dyszki :D 

Fi9DjZd.jpg

dkOkPvT.jpg

X3zoXx8.jpg

ryobi-ladowarka-do-akumulatorow-rc18120-18v.jpg

chrome_2024-07-14_17-09-04.png

  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 8.07.2024 o 21:03, anemus napisał:

@fabiancolten problem występuje albo przy niekompatybilności ramu albo przy problemie z jakimś urządzeniem pcie.  Np jak wsadziłeś dysk pcie 3.0 do pierwszego slotu, a kartę graficzną w trybie pcie 4.0 też na liniach cpu mogło nie zabanglać czasem. Takie dziwactwa zj..anych kontrolerów w AMD (zarówno pcie jak i ram). Na jednym egzemplarzu  czy płycie pójdzie, na innych nie. Czasem pogmeranie przy zasilaniu soc pomaga.

Możliwe, ADATA była gen 3 bodajże? Zresztą LEXAR 620 też a poszedł na Tomahawku. Ważne, że w końcu działa.

Lexar 790 dotarł również

 

Compress_20240710_194639_9631.jpg

  • Lubię to 6
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
18 minut temu, kazadan666 napisał:

co rozumiesz przez specyfikację jeśli chodzi Ci o silnik to 1,5 - 150 koni do miasta jak znalazł

No jakieś opcje, nie wiem co tam było do wyboru, lakier, koła, nawigacja, tapicerka, audio?

Link to post
Share on other sites

91061cd700cc889ca90d9073c590a0fa.jpg6073e5c0a2edf988abefe7188d3a8527.jpg

Wysłane z mojego Oneplus 11 5G przy użyciu Tapatalka

91061cd700cc889ca90d9073c590a0fa.jpg6073e5c0a2edf988abefe7188d3a8527.jpg

Wysłane z mojego Oneplus 11 5G przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 15.07.2024 o 15:00, kazadan666 napisał:

Czas na zmiany.

A z jakim motorem? Znajomy wziął Formentora hybrydę i już 4 raz na warsztacie, jakiś feler z układem elektrycznym czy jego chłodzeniem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...