Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

41 minut temu, jozek23 napisał:

Zestaw na prąd do wędzenia

Oł... widzę wędzarniczą brać mamy na forum :).....

 

lphdOJW.png

 

Z tym że ja robiłem grzałkę z deflektorem i sterownikiem robiłem sam, bo to tak małej wędzarni jak moja to 1kW styka w zupełności. 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 5
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Mi ten tukan kompletnie nie podszedł
 
Polecam natomiast Columbię i Jaguara
No widzisz ... Mi bardzo podszedł ,a piłem od nich chyba już wszystkie kawy i ta właśnie najbardziej mi lezy .
A dawno tych tukanów nie piłem dobre 7-8 miesięcy także zobaczę czy się gust /kawa nie zmienił (a) .
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, jozek23 napisał:

Nasza nie większa

To nie to żebym się chciał między wędzonkę a zakąskę wcinać, ale przy tej grzałce z zestawu to potestujcie ale wydaje mi się, że wypadałoby obniżyć nieco poziom na którym będzie zamontowana, niżej niż podłoga tej obecnej bo Wam się będą wędzonki od spodu za szybko przesuszać, dołożyć jakieś pięterko z desek od spodu z 20-30cm, to załatwi temat, przerabiałem ten temat u siebie.

 

Ogólnie popieram bardzo to rozwiązanie, jest mega wygodne, nie zamienił bym tego na nic innego. Żadne inne wędzarnie czy to z osobnym paleniskami czy to węglowe się z tym nie równają z jednego prostego powodu, zasypujesz zrębki odpalasz dymboxa, ustawiasz sobie temperaturę i możesz robić pstryk ze szwagrem jak niżej :D

 

PZ1SXdo.jpg

 

osdfDYr.png

 

Z piecykiem to nie było czasu nawet usiąść bo a to wygasa, a to za mocno pałuje.... 

 

Zrębki, a konkretnie rodzaj drewna ofc temat gustu, ale jak byś chciał namiary na dobry sklep online to pisz pw, zamówisz raz za grosze z 60litrów i będziesz dymił  ile chcesz, te marketowe "paczuszki" są mega nieopłacalne.

 

 

ShyV06P.jpg

 

Reasumując, życzę udanego wędzenia ;)

I nie robię już offtopu :)

  • Lubię to 6
  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Gryphus napisał:

W zestawie nie miałem akumulatorków, tylko jednorazówki.

Tak tak, mea culpa, skrót myślowy.

 

Miałem na myśli OEM zestaw akumulatorów, tak żeby można było je ładować z "pada"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...