Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

5 godzin temu, sid vicious napisał:

Luksus w Ch*j, przepych, opulencja, gdzie jo takiego nie widzioł. Tapczan, cztery krzesła i telewizor anno domini 2009 XD Szope na narzędzia mam większą i lepiej umeblowaną XD

To wygląda jak studio z filmików na Onlyfans :rotfl:

 

  • Haha 4
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 2.10.2023 o 09:33, Karister napisał:

No tak, jak się wywiązała jakakolwiek dyskusja, to najlepiej ją uciąć i spłycić wątek znowu do spamowania fotami. XD W końcu forum dyskusyjne w wątku zakupowym nie służy do rozmowy o zakupach i finansach z nimi związanymi. No to wedle życzenia szpanuję zakupem sprzed tygodnia, bo przecież to jest takie wartościowe i rozwojowe dla forum. XD

Screenshot-2023-09-30-at-20-02-28.jpg

 

Jesteś żałosny, oceniasz kogoś według zarobków. Typowy nowobogacki burak.

  • Haha 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
38 minut temu, raiders napisał:

Te rękawiczki miałeś wcześniej czy pierwszy zakup ? coś solidnego czy pękają od samego patrzenia ?

 

 

 

Miałem już wcześniej, niby świeża partia, nie zleżane ale tak szczerze to du*y nie urywają. Nie raz nie wiadomo kiedy i gdzie się dziurka zrobi albo przy ściąganiu potrafią się rozedrzeć w pół. Zanim zamówiłem te pierwszy raz to kupiłem wcześniej z innej firmy tego samego typu to nie potrafiły wytrzymać nie raz godziny na ręce. 

 

Jeszcze sobie zamówię kiedyś pomarańczowe, ponoć trochę "lepsze". 

Edytowane przez Krzysko
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 4.10.2023 o 21:54, Andrew napisał:

E tam, niech się chwali ja tam mam wywalone :D Jak się czuje przez to lepszy, to może nawet tu Maseratti wstawic. 

Moja szwagierka przywaliła niedawno w Maseratti swoim i20, czy to się liczy?

  • Haha 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...