Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Kenę miałem brać na PlayStation no, ale cóż cena tutaj gra główne skrzypce. 191c64051db72bdba1bfd32baea9ea71.jpg

Wysłane z mojego Oneplus 11 5G przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
13 minut temu, Tomi29 napisał:

 

Ile zapłaciłeś za grę?

 

Skąd wiedziałem, że twój komentarz się tu pojawi. Co też mu będziesz wbijał, że nie wziął Game Passa? :facepalm:

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Akurat o game passie nie miałem zamiaru pisać :rotfl:, ciekawi mnie po prostu w jakiej cenie kupił A Plaque Tale: Requiem bo to świetna gierka, przeszedłem dwa razy.

@CrisPell swoją drogą nikomu nic nie wbijałem, że nie wziął game passa. Pisałem tylko informacyjnie w kilku postach, że coś jest w game passie. Nie przeszkadza mi, że ktoś woli se kupić grę:]

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Podziwiam, że dałeś radę przejść dwa razy. Pierwszą częścią byłem podjarany, tak drugą ledwo dałem radę ukończyć. Wynudziłem się okrutnie a i tak grałem z tygodniowymi odstępami po parę godzin. Fabuła rozwleczona jak nie powiem co.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Natomiast cena PC Game Pass pozostaje bez zmiany, przynajmniej w Polsce ^^ 

Od 1 sierpnia podrożeje też konsola Xbox Series X, Xbox Series S na tym samym poziomie cena pozostanie.

 

 

 

 

Zrzut ekranu 2023-07-17 002631.png

 

 

Edytowane przez Tomi29
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, ALF napisał:

Pierwszą częścią byłem podjarany, tak drugą ledwo dałem radę ukończyć. Wynudziłem się okrutnie a i tak grałem z tygodniowymi odstępami po parę godzin. Fabuła rozwleczona jak nie powiem co.

Miałem podobnie, z tym że jedynkę przeszedłem praktycznie za jednym podejściem, a Requiem do tej pory nie dałem rady skończyć. Fabuła jakoś mnie nie wciągnęła wcale, a sama rozgrywka to praktycznie copy-paste z poprzedniczki. Graficznie jeszcze ładniejsza ale co z tego? Szkoda bo czekałem na tę grę.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...