Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

4 godziny temu, pendzel_3 napisał:

ale jak tak popatrzyłem na te ich drogi na google maps, to jednak myślę że to adekwatna cena :D

Jak myślisz, że Rumunia ma słabe drobi, to sobie zrób wycieczkę do Mołdawii... w życiu tyle wozów zaprzęgniętych w konia na drogach nie widziałem, co w Mołdawii w jeden dzień.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, pendzel_3 napisał:

Winietkę sobie zakupiłem na Rumunię, na początku myślę sobie... ~15RON ~15PLN... tanioszka, ale jak tak popatrzyłem na te ich drogi na google maps, to jednak myślę że to adekwatna cena :D

Znajomy jechał przez całą Rumunię, mówił że po tych drogach hasają hordy bezpańskich psów.

 

A co do zakupu NC1000 PLUS:

https://i.imgur.com/B4woR32.png

  • Lubię to 3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak patrzam na tą wojnę...
Ponieważ w zasadzie moje zarobki w poprzednim miesiącu osiągnęły zawrotne 3800 na łapę... I muszę to przetrwać...
Chyba sobie kupię Melitte. Kawa średnia, expres średni...
Tylko kuźwa ja lubię czarną, pół szklanki fusów i bez niczego. Czegoś takiego to mi żaden expres nie zrobi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, xardas228 napisał:

Znajomy jechał przez całą Rumunię, mówił że po tych drogach hasają hordy bezpańskich psów.

To dziwne, bo ja byłem tam samochodem na wakacjach 3 lata temu i Rumunię wspominam bardzo pozytywnie pod kątem infrastruktury drogowej...

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, Andrew napisał:

 

Uważam, że ta karta nigdy tyle nie powinna kosztować, ja osobiście za kartę więcej jak 3200zł nie dam. Już wolę siedzieć na starej 1080tce niżeli dawać się tak dymać

Jak to mówią każdy ma swoje eldorado - jedni kupuja karty graficzne, drudzy ekrany nawigacji i chińskie ledowe lampki do 15 letniego Żeżota. Definicja dymania jest szeroka. Ile ludzi tyle pomysłów.

Link to post
Share on other sites
W dniu 26.04.2023 o 15:48, grzech1991 napisał:

Mam nc-3000 i jest świetna, ale teraz kupiłbym skyrc MC3000

Czytałem sporo testów ładowarek i ten skyrc jest najlepszy, ale nie dałbym tyle kasy za ładowarkę.

 

Stare JBL 110BT się popsuły, zmiana na TWS QCY T13 polecane na scarbir.com

Jedyne moje zastrzeżenie to aplikacja QCY APP, musi być odpalona zanim wyjmiemy słuchawki z etui, jeśli najpierw wyjmiemy słuchawki, pozwolimy im się sparować i dopiero włączymy QCY APP to aplikacja ich nie zobaczy.

https://i.imgur.com/eVsrqlX.jpg

  • Lubię to 4
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...