Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 8.02.2023 o 00:11, Mirinda napisał:

Kolejne 2 kości do kompletu, wyrwane za 209zł, teraz mam 32GB. Co ciekawe cztery kości ruszyły plug and play na tych samych ustawieniach co dwie.

044d7ea509badbf41786dd4d45844c887acf1c38

image.png.3006f61e1de7d5098f476b952d4c280c.png

Ładne timingi, ja na moich IRDM 3600 musiałem z Ryzenem 1700 na 3000 zejść bo mam 4 kośći po 16GB.

 

qa2.png

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, drVanSteiner napisał:

A da się zainstalować na android TV ?

Właśnie tu jest problem, ostatnio nawet szukałem ale raczej nic z tego, na fonie się da zainstalować ale na tv to inna bajka xD A reklamy na tubie robią się coraz bardziej nieznośne, ładują tego coraz więcej....

Link to post
Share on other sites



Właśnie tu jest problem, ostatnio nawet szukałem ale raczej nic z tego, na fonie się da zainstalować ale na tv to inna bajka xD A reklamy na tubie robią się coraz bardziej nieznośne, ładują tego coraz więcej....


Nie mam Android TV, ale tak się zastanawiam czy nie można zainstalować YT Vanced tak samo jak na telefonie?
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Grę Atomic Heart u grubego

Atomic-Heart.jpg

Spoiler

Pozycja obowiązkowa jak komuś pasił Bioshock, Fallout, Prey i Portal... do tego na moim starym kalkulatorze śmiga jak zła. Idealna optymalizacja, aż dziw w dzisiejszych czasach - przetarłem dwa razy oczy ze zdumienia.

 

  • Lubię to 2
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...