Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

9 godzin temu, Arnold napisał:

Kiedyś się zastanawiałem kto był tym geniuszem, ze wymyślił Bluetooth do muzyki? Musiał być głuchy jak pień :D :P 

Być może ale przynajmniej dzięki niemu w bieganiu nie muszę supłać się przewodami jak prezerwatywą na sierżancie po ciemku.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, spider_1987 napisał:

Na czym polega fenomen markusa? Juz gejmingowe ciulstwa oferują chociażby większy zakres regulacji w podobnej cenie.

Gamingowe krzesła to szajc w wygórowanej cenie.

1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Ikea zapewne.

ma droższe.

1 godzinę temu, Andrew napisał:

Nie mam pojęcia, ale uchodził tu przez jakiś czas jako krzesło ideał ;x

jedno z najwygodniejszych foteli

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Na czym polega fenomen markusa? Juz gejmingowe ciulstwa oferują chociażby większy zakres regulacji w podobnej cenie.
Żaden fenomen. Po prostu odpowiednia jakość za odpowiednią cenę. Gamingowe szroty czy inne nołnejmy do 600 zł to z reguły nie ergonomiczny, niewygodny, trzeszczący szajs. Markus nie jest w żadnym wypadku ideałem. Ale szrotem też nie.
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
53 minuty temu, Tiamina napisał:

Gamingowe krzesła to szajc w wygórowanej cenie.

Za swojego silver monkey dałem mniej więcej tyle ile wart jest markus, który nie ma nawet regulwoanych podlokietnikow na wysokosc, nie mówiąc o ich regulacji wzdłuż czy w poprzek. Podparcie lędźwiowe także jest nie regulowane. jak dla mnie to właśnie markus ma zbyt wygórowaną cene bo oferuje mniej więcej to samo co fotele za 300 zika kosztując z 700 czy tam ile stoi obercnie regularna cena.

Sorry ale jak mam płacic to samo to wole mieć więcej niż mniej.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...