Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

10 godzin temu, Halny napisał:

Hahahaha, trochę zbyt kolorowo jak na rdzennych polaków :rotfl::rotfl:

Dzisiaj to już nigdy nic nie wiadomo co te geny przenoszą :P

40 minut temu, Krzysko napisał:

Złodzieje i bandyty kasę mi kazali kupić... 

No widzisz i nie ważne, którzy rządzą, żadni ci nie dadzą schować kasy w majtki :P:P

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites



nie dadzą schować kasy w majtki


Akurat kasa w majtki nie zagląda, także można czesem nie nabić na kasę
Ale że faktury imiennej na osobę fizyczną nie można wystawić bez kasy, to już granda
Tym bardziej, że kasa to nie tylko jednorazowy zakup, ale co roku trzeba legalizować
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, drVanSteiner napisał:

Tym bardziej, że kasa to nie tylko jednorazowy zakup, ale co roku trzeba legalizowaćemoji35.png

 

 

No u mnie pierwszy przegląd za 2 lata. Na podnośnik dozór też co 2 lata, na kompresor co 3 (i to jeszcze po 350 zł trzeba zapłacić za dozór i FV nie wystawiają tylko rachunek - złodzieje...). Się zastanawiam po co w ogóle zgłaszałem ten podnośnik i kompresor do UDT.

Link to post
Share on other sites
 
No u mnie pierwszy przegląd za 2 lata. Na podnośnik dozór też co 2 lata, na kompresor co 3 (i to jeszcze po 350 zł trzeba zapłacić za dozór i FV nie wystawiają tylko rachunek - złodzieje...). Się zastanawiam po co w ogóle zgłaszałem ten podnośnik i kompresor do UDT.
Jak będziesz miał jakiś wypadek z udziałem podnośnika ( odpukać) to będziesz się cieszył i dziękował sam sobie ze zgłosiłeś do UTD.

A tak dopytam bo nie wiem, ten podnośnik i kompresor to do użytku prywatnego czy zarobkowo/firma /usługi?




Trochę popłynąłem.... Ale na mikołaja .
Nowa grzałka, ceramika do filtra i nowa obsada akwarium. 4a9b94031f9ea8a2e44418102d3d847e.jpgc9516f53136463ee09ec9107a2f303db.jpg89fa2067e1f5e32aafef6ff389ebcb46.jpg

  • Lubię to 6
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Firma jednoosobowa. Pytałem tych inspektorów co byli przy odbiorze to w okolicy nikt nie ma pozgłaszane, pewnie nawet nie wiedzą, że trzeba zgłosić. No i ubezpieczyciele chyba też wymagają do ubezpieczenia. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Jak na działalność to dobrze zrobiłeś bedziesz spokojniejszy w razie w.

Ludzie nie zgłaszają do czasu aż coś się stanie
wtedy na gwałt probuja zgłosić taki sprzęt żeby problemów i kary uniknąć.

A z drugiej strony wielu zleceniodawców (nawet prywatnych) wymaga i sprawdza czy sprzęt jest dopuszczony.

Link to post
Share on other sites

Internet z Multimedii i ich sprzęt to porażka ,musiałem dokupić router bo ten od nich to badziew :[

ASUS RT-AC66U B1 (1750Mb/s a/b/g/n/ac) DualBand za 199 pln

 

IMG_20221206_191822.jpg

Screenshot 2022-12-06 at 21-02-09 ASUS RT-AC66U B1 (1750Mb_s a_b_g_n_ac) DualBand.png

  • Lubię to 6
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Krzysko napisał:

Pytałem tych inspektorów co byli przy odbiorze to w okolicy nikt nie ma pozgłaszane,

Moje auto kiedyś u mechanika spadło z podnośnika . Jakaś śruba pękła czy coś  . Nie wymienił na czas .  

 

Moje zakupy . 

Prezent sobie sam zrobiłem pod choinkę . Prawie nie śmigany , niecałe 3 godziny lotu . Przebieg 22km , 11 startów  . Nawet nie wiedziałem ,że to można sprawdzać :)

Drugi to najtańsza przyzwoita płyta jaką znalazłem pod am4 . Stara b450 padła po roku mimo ,że to była jedyna nowa część jaką miałem ze sklepu w kompie :D Pójdzie na gwarancję .

 

Bez tytułu.jpg

  • Lubię to 4
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...