Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 16.06.2022 o 23:35, FeX napisał:

@Fiszek
Jakie masz modele KZ? Ogólnie tanie i ciekawe modele mają, ale też kilka większych wpadek zaliczyli. Choćby wieloprzetwornikowe słuchawki, gdzie działały tylko dynamiki, reszta niepodłączona tylko wyglądała.

Co masz na myśli mówiąc techniczna/profesjonalna?

KZ ZST
KZ ZS10 Pro

i jeszcze jakieś tylko nie mogę modelu w zamówieniach znaleźć a w domu mnie nie ma. Z ZST korzystam na co dzień i spoko są.
Patrząc po twoich wypowiedziach po forum masz pojęcie większe niż laik jak ja więc podejrzewam że możesz porównać takie słuchawki do znacznie droższych teoretycznie lepiej wykonanych.

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem Game Passa Ultimate za 338 zł na 27 miesięcy, dzięki jakimś kombinacjom z konwertowaniem kodów na Live Golda z pewnego poradnika dostępnego na necie. O dziwo działa, także do 18.09.2024 odpada problem ogarniania gier. Teraz pytanie czy do tego września 24 uda mi się chociaż ze 4 gry w miarę ograć, jeśli tak, to nie będzie to jakaś zła cena ;)

Edytowane przez Cepheus119
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
43 minuty temu, drVanSteiner napisał:

Czemu spinel soda a nie soda stream ?

Ciężko powiedzieć bo to w sumie nie zakup a prezent, pewnie na to była lepsza promocja. Podczas szukania miejsca do napełniania gazu gdzieś mi mignęła informacja że soda stream ma butelki gorszej jakości.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Małe zakupy, czyli x4 bionix p120 do budy + fan hub od Arctica, przy okazji wziąłem w miarę szybkiego pendrive'a bo swojego jednego zapodziałem gdzieś, a drugi to ślimak 14 gigowy. :E Miałem już cztery białe arctiki P12 ale został mi już tylko jeden (2 sold, 1 zepsułem), więc pójdzie do zasilacza.

 

Do tego przyszły mi kolejne bzdety z shopee i aliexpress, czyli jakieś pędzelki antystatyczne, zestaw kluczy nasadowych, mała torba na rower z mocowaniem telefonu i miejscem na podstawowe rzeczy takie jak portfel, klucze, słuchawki.

 

9cSejdW.jpg

Edytowane przez nexy95
  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
z lidla


Kiedyś wychwalałem Lidla za obsługę gwarancyjną sprzętu. Ale teraz uważam, że nie jest wart jakichkolwiek zakupów. Bo mimo, że obsługa gwarancyjna jest nadal ok, to nie mam ani jednego ich urządzenia, które by się nie popsuło. Ale problem jest po gwarancji, bo nie sposób kupić części, a sprzęt wycofują z oferty szybciej niż się pojawia.
Link to post
Share on other sites

Pod koniec maja zaopatrzyłem się w spodenki Castelli Endurance 3 z wkładką Progetto x2, świetne są a wkładka jest jeszcze lepsza od KissAir2, którą miałem w poprzednich (ale się rozwaliły i dostałem zwrot kasy z rękojmi). 

mt0dr1P.jpg

 

A, że jeżdżę dość sporo i piorę je 3-4 razy w tygodniu to by się przydały jeszcze jedne. Ciągle słyszę, kup Assosa, kup Assosa to kupiłem Assosa, Cento Evo (miały być Mille GT ale nie było rozmiaru a te był w promocji). Cholera są jeszcze lepsze od Castelli :P

78rEi33.jpg

  • Lubię to 4
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jako że nieubłaganie zbliża się remont łazienek, to kupiłem trochę armatury.
Do zestawu prysznicowego dokupiłem osobno większą deszczownicę, bo kobiety chciały, a okazało się, że takie combo było w lepszej cenie niż zestaw z dużą deszczownicą.
No i mam mniejsza w zapasie .
Zestaw prysznicowy oczywiście z baterią termostatyczną 81d688af4b25dabe7bd0f9cbff2659f1.jpg

  • Lubię to 7
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

IMG_1168.thumb.jpg.d966b4d1d08ca13ee1559c0bce2f179e.jpg

ArcticAir czy jaoś tak. Wlewasz wodę, dodajesz kostki lodu i od 8 do 12h ciągłego działania. Podłączenie przez USB, także można do kompa, gniazdka 12V ( w samochodzie ), bądź do gniazdka ściennego.

Edytowane przez macfan-pl
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 22.06.2022 o 22:50, ernorator napisał:

Nóż nie jest w żadnym pakiecie, sam sobie robię noże.

To miałbym zlecenie taki kuchenny szefa kuchni (a może rzeźnicki?) długość średnia jakość jak za PRL że patyka ostrugałeś i zaraz mięso elegancko kroiłeś ile takie coś by kosztowało jakość mnie interesuje

Edytowane przez Fiszek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...