Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 22.03.2021 o 21:19, dan-mark napisał:

B560 Steel Series po przejściach kurierskich, na szczęście przeżyła.

Pro4 idzie na zwrot.

 

Mogę dopytać czemu zwróciłeś? Chodziło Ci o Asrocka B560 Pro4? Zastanawiam się nad kupnem tej płyty do i5 10400F + kręcenie ramu

Edytowane przez Sprite77777
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Sprite77777 napisał:

Mogę dopytać czemu zwróciłeś? Chodziło Ci o Asrocka B560 Pro4? Zastanawiam się nad kupnem tej płyty do i5 10400F + kręcenie ramu

Po prostu względy estetyczne. Funkcjonalność płyty jest ta sama głównie. No ma lepszą sekcje zasilania ale do 10400f to nie ma znaczenia. Na jednej i drugiej pamięci poszły tak samo bez problemu. Po prostu nie mogłem się zdecydować pod względem estetycznym, to zamówiłem dwie. Padło na Steel Legend. Pro4 jak najbardziej ci polecam, obecnie przy słabej dostępności to chyba najlepsza płyta za dobre pieniądze. Pomijam kastraty za 450 zł które są brzydkie jak noc.

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, drVanSteiner napisał:


 

 


Taa, piec... Pewnie zwykła lodówka zafoliowana i szpanujesz, ze piec emoji39.pngemoji16.png

 

Pewnie krematoryjny to zafoliowane do zdjęcia żeby paniki nie siać. Może w obecnych czasach więcej się kremuje niż buduje i reaguje na zapotrzebowanie rynku?:P

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites





Taa, piec... Pewnie zwykła lodówka zafoliowana i szpanujesz, ze piec
Panie,lodówkie to dawno już kupiłem
Pewnie krematoryjny to zafoliowane do zdjęcia żeby paniki nie siać. Może w obecnych czasach więcej się kremuje niż buduje i reaguje na zapotrzebowanie rynku?:P
Dobry biznes.
Link to post
Share on other sites

W poniedziałek rozmawiałem z gościem co właśnie wymienił węglowy 22 Kw na pelletowy i mówił, że 6 ton pelletu mu idzie przez zimę (dom około 150-170m2, docieplony) ale jaki ma dokładnie ten kocioł i ile Kw to nie wiem - brany na program "Czyte powietrze". Mówił, że jakby wiedział, że tyle będzie szło to by nie wymieniał bo węgla mu dużo mniej szło.

Link to post
Share on other sites
28 minut temu, FeX napisał:

@Krzysko

Średnio pellet ma ~20% mniejszą kaloryczność spalania niż ekogroszek. 

 

Nie wiem jaką kaloryczność miał ten pellet, którym palił ale był od lokalnego producenta to może być różnie a ten wcześniejszy kocioł co wymienił nie był na ekogroszek tylko na węgiel typu orzech. Napisałem to co on powiedział.

Link to post
Share on other sites


 

W dniu 22.03.2021 o 13:04, FeX napisał:
Niezły ten pistolet od siałmi.
Niech się teraz naładuje i lecę odkurzać xD
 

 


Też mam . Fajny sprzęt.

 

A z zakupów to patriot Viper steel 4000mhz (b-die) za 459 zł. I nowa plujka ;) Crosman 1077 na CO2 ... Bardzo fajna i celna przy odpowiednim śrucie. Synek 8 lat z 10m wali takie wyniki że mi szczena opada fakt że z lunetą, ale przy tego typu wirówce nie ma bicia w kolbę więc dobre strzelanie wychodzi. Np na 24 strzały nie wychodzi niżej jak na 7pkt a tarcza do 9 pkt. i ma świetne skupienie. Zastanawiam się czy go nie wysłać na jakieś szkolenie z zakresu strzelania sportowego. I czy nie jest za młody. Muszę się rozeznać. Codziennie mnie ciągnie na strzelanko i tak koło 200 strzałów robi

 

. 4a0ff41deae92c9b56e257be71982b1b.jpg97fce14258178930c5fa82a7ba058c93.jpg

Edytowane przez MariuszB35PL
  • Lubię to 6
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@MariuszB35PL

Szczerze mówiąc to jeśli chcesz strzelać sportowo to CO2 jest średnim pomysłem, niestety nie będzie tej powtarzalności, jak w zwykłej z naciągiem. Masz jeszcze jakieś wiatrówki?

 

Co do młodego to idź, jak bywałem na strzelnicy to właśnie w podobnym wieku dzieciaki strzelały ze sportowych karabinków na amu .22 LR

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...