Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

34 minuty temu, krzyhox napisał:

Ta karta nie jest do grania w takie gry. Służy do wyświetlania pulpitu i na przeczekania obecnej patologicznej sytuacji na rynku. 

Przypomniała mi się sytuacja jak w oczekiwaniu na Zen3 i po wzroście cen Zen2 połowa forum na Athlonach siedziała :D

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
58 minut temu, pendzel_3 napisał:

ostatnio testowałem Geforce now, nawet nieźle to balanga.

Do niezbyt dynamicznych single playerów AAA jest w pytę, stałe 60fps niezależnie od sprzętu, lekki lag ale do przeżycia. Także sobie zakupiłem na pół roku GFN, dodatkowo RX 570 od kolegi @Mst74 do popykania w strzelanki online. Bardzo nie odczuwam straty 5700xt a 3800zł ulicą nie chodzi ;)

W obwodzie czeka jeszcze GT430 na wypadek jakby się coś *splunięcie* stanęło.

Edytowane przez zbiku90
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Jakbym nie mieszkał na swoim zadupiu gdzie olewają totalnie odśnieżanie tylko w mieście tez pewnie bym kombinował z multisezonem. Cross climate akurat są całkiem niezłe. Jak ktoś w upałach letnich nie jeździ 200km/h autostradami to w pozostałych scenariuszach się sprawdzają całkiem nieźle.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, drVanSteiner napisał:

CrossClimate +

 

Po eksperymencie w aucie żony do swojej madzi też kupiłem te CC. Jestem bardzo zadowolony. Świetnie sprawdziły się w zimę i teraz na deszczu jest bardzo spoko. Do miejskiej jazdy i sporadycznych dłuższych wypadów są świetne.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Na takie zimy jak ostatnio to wielosezonówki spokojnie dają radę, chyba że faktycznie ktoś mieszka na zadupiu gdzie pług nie dojeżdża. Mam i sobie chwalę, odpadają 2 wymiany w roku i jest fajnie. Na lodzie trzeba tylko szczególnie uważać, ale na lodzie to i zimówki zbytnio przyczepności nie mają. Continental here więc ze 2 klasy niżej od miśka.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...