Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ja jak rozbijam schabowego, to biorę szmatę, na niej kładę deskę, całość stawiam na podłodze i walę młotem, aż duden idzie ... :evil: (jak się mieszka w bloku, to efekt i wewnętrzna satysfakcja na pewno jest lepsza :rotfl: ).

Co prawda dzieje się to może dwa razy w roku, bo mniej więcej z taką częstotliwością spożywam mięso ze świni.

 

Ja mam inne zastosowanie dla tych wałeczków :menda: (koledzy powyżej też coś około tego myśleli)

 

 

 

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Mabro - tak z ciekawości - po co Ci klocek jak masz wydajnego PC? Gamingowy PC + Play Station rozumiem ale Xbox bez gier na wyłączność?

 

Mój komp nie pociągnie gier w 4K/60fps bez wielu kompromisów, a obie konsole kupiłem w cenie aktualnych nowych GPU których i tak nie idzie kupić.

 

A na PC głównie pracuje i gram tylko w Destiny 2. Więc na chwile obecną mam konsolowy kaprys. 19stego przyjdzie PS5 i zobaczymy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mój komp nie pociągnie gier w 4K/60fps bez wielu kompromisów, a obie konsole kupiłem w cenie aktualnych nowych GPU których i tak nie idzie kupić.

 

A na PC głównie pracuje i gram tylko w Destiny 2. Więc na chwile obecną mam konsolowy kaprys. 19stego przyjdzie PS5 i zobaczymy.

Póki co z testów to konsole też nie pociągną :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Póki co z testów to konsole też nie pociągną :)

Jak to nie ?

 

AC: Valhhala na Xbox Series X 4k/60fpsow

Watch Dogs Legion na Xboxie 4k/60fps

SM: Miles Morales 4k/60 fps na PS5

 

Chyba musisz dane zaktualizować :)

Edytowane przez Dragon13
Link to post
Share on other sites

Nie zamierzam w najbliższych latach aktualizować PC więc konsole powinny wystarczyć do w miare komfortowego grania we wszystko co wyjdzie :)

 

Zanim się na dobre rozkręcicie, to proszę o nie spamowanie i przeniesienie swoich rozmów do odpowiedniego tematu w dziale konsol

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@UP - sam se nie ogarniesz. Z lektury działu "czym sie zajmuję zawodowo" wydawało by się że nawet co nieco umiesz w remonty :):evil::hahaha:

 

A na poważnie to liczę na fotorelacje z efektu końcowego :) I oczywiście gratulacje z okazji nabycia nieruchomości.

Edytowane przez joker5513
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niewiele,z 50 metrów,jedynie plus że są spore pomieszczenia gospodarcze w których będę mógł zrobić kotłownię itp.Jednak nie szukałem wielkiego domu,chciałem mniejszy,nie potrzeba mi palacy,ewentualnie poddaszę mogę zaadaptować.

@Edit.

Natomiast działka jest fajna bo ma 25m szerokości oraz 58m dłógości.Dokladny metraż zobaczę jak żona wróci bo nie wiem gdzie położyła mapki itp.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Albo 80,poczekaj,spróbuje poszukać tych papierów. @Edit. Więc tak,dom ma 70m,bedę dostawiał pomieszczenie do 30m,na zgłoszenie,czyli razem bedzie 100m,pomieszczenia gospodarcze gdzieś 30m,tam zrobie kotłownię,pralnię.W domu łazienka,kuchnia,salon,pokoj nasz oraz pokój młodego,jakiś wiatrołap.Poddasza nie będę robił bo nie potrzebne mi to,na dobudówke żona się uparła bo ja bym nie robił,chcę mały domek.

Edytowane przez sid vicious
ó
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...